Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az önsz*o*pás szerintetek ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önsz*o*pás szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
Olvastam egy fórumon ilyet, és a kommentezők szerint ciki ha valaki magát sz*o*pja le. Ha az ciki hogy saját magadat sz*o*pod le, az miért nem ciki egy csajnak amikor egy pasit lesz*o*p? Hisz a pasi mégis csak a saját farkát sz*o*pja míg a csaj valaki másét.27/L
2013. aug. 5. 14:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Neked ciki ha szopol?
2013. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát azért beteges ez már bocsi.
2013. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
azért mert egy csajtól normális hogyha leszop egy farkat,de lássuk be:egy férfi szájában akkor van farok ha meleg vagy biszex
2013. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
én nemtudom megcsinálni magamnak.
2013. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem ciki, hanem rém szánalmas és undorító.
2013. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Mivel férfiként egy pénisz van a szádban.
2013. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjj
2013. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

SZerintem nem ciki.

Csak nagyon undorító.

Meg aztán egy kis homo irányultságot igényel, hogy valaki bárkinek a péniszét a szájába vegye, ha pasi...

Ezt úgy mondom, hogy én is hím nemű vagyok.

2013. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

Hát ha ronda vagy és esélytelen az, hogy valaha is összeszedj egy csajt akkor nem szánalmas. Még mindig jobb, mintha a sikátorban erőszakolgatnád meg őket most vagy majd 10-20 év múlva, mint... Öh vagyis nem szánalmas.


Jó azs

2013. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én nem híresztelném, az biztos.:D

Azzal nem értek egyet, hogy homokosnak kell ehhez lenni, gondolkodás nélkül recskázik bárki, sok különbség ilyen tekintetben nincs. Ha hugyozok se érzem azt, hogy te jó ég, most egy farok van a kezemben, mocskos homokos vagyok.

2013. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!