Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy a 20 és 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a 20 és 30 közötti vidéki pasik 29% a (egy banki kimutatás szerint) tart csak fent önálló lakást vagy él albérletben, a többi 70% még anyu szoknyája mellől jár el dolgozni, vagy nincs is munkahelye?

Figyelt kérdés
Ennyire rossz világban élnénk, ahol csak a legokosabb, leggazdagabb, legszebb, legrátermettebb embereknek van esélyük pár és munkát találni és ezzel elköltözni otthonról, vagy másról van szó? Pl kényelmesebb otthon, csaj nélkül, kötöttségek nélkül?
2013. aug. 5. 15:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nekem lesül a képemről a bőr, hogy 28 évesen nem tudok felmutatni semmit sem. Holott 4+ évig tanultam főiskolán és egyetemen a semmiért. Hiába mondják neked, hogy legyél informatikus, gépészmérnök, gyógyszerész vagy ami még ezeknél is jobba keres, ha tőled távol állnak ezek a szakmák. Leginkább felkötném magamat, hogy szegény családban születtem és semmire sem vittem eddig. Most gyökeres változtatásra szánnám el magamat és gőzerővel tanulom az angolt meg győjtök egy kis pénzt még a hátralevő 1 évem alatt, hogy 30. szülinapomra meglepem magamat azzal, kikotródok ebből az országból. Ki tart velem? Felvenném szívesen vele a kapcsolatot innen Borsod megyéből. Komolyan gondolom. Megbízható, lelkiismerest ember vagyok, pont ezért kevés a barátom, mert ki akarnak használni a legtöbben. De ennek vége lesz és talpra akarok állni, csak nem tudom, hogyan kezdjek hozzá, hogyan menjek ki angolhonba a vakra (mert nincsenek ott barátaim). De muszáj!
2013. aug. 5. 16:17
 12/12 anonim ***** válasza:

MO-on ott laksz ahol tudsz, nem kell emiatt rinyálni

F19

2013. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!