Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lány valójában meg sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány valójában meg sem érdemelné, hogy annak született?

Figyelt kérdés

Sok lányt elnézve ez jutott az eszembe.

Az "élet őrzőiként" a lányok, nők megkülönböztetett bánásmódot, gyakran kiemelten erős érdeklődést és kedvességet kapnak, ami viszont állapot és nem érdem. Sokuk emiatt erősen öntelt és ellenszenves viselkedésű lesz, pedig mindez nem az ő érdeme, hanem a természeté. Ha férfitestbe születnek ugyanazon jellemmel, természettel, akkor észre sem vennék őket.

Ki látja még hasonlóan?



2013. aug. 5. 22:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%
Menj ki az udvarra és lődd fejbe magad fiam. Ettől jobb úgysem vár az életben.
2013. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
36%

ki a faszom vagy te ?

hogy te majd ezt így eldöntöd..

2013. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
46%
Így vagyok vele én is. Ha nem lenne pinájuk. Akkor a kutya se foglalkozna velük.
2013. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Pontosan. :)
2013. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Figyu, egy világban élünk?
2013. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Úgy látom, erősen megoszlanak a vélemények.
2013. aug. 5. 22:16
 7/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem lenne pinájuk akkor nem kellene nekik pasi. Mert mi ugyanúgy szertnénk ôket.
2013. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%
megoszlanak mert nők is vannak itt, egyértelműen igazad van, szétnyitják a lábukat ott ahol kell és tádá, szép életük van és ha szerencsések a pasi nem csak gazdag hanem mellékesen jóképű is, de ha nem az se baj, még hogy női egyenjogúság inkább a férfi egyenjogúságot kellene már bevezetni MERT AZ NINCS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
22.19, idióták az olyan emberek. Én, ha gazdag lennék, biztosan nem adnám csak úgy az ölükbe az összes földi jót. Megdolgoztatnám őket érte.
2013. aug. 5. 22:31
 10/32 anonim ***** válasza:
20%
emberi joguk olyannak lenni amilyenek, amennyiben nem ártanak neked miért itélkezel? tán bigott keresztény vagy? vagy náci? azok viselkednek igy... ( ja és nem lány vagyok... )
2013. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!