Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostiknál, ha a szüzességelvé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostiknál, ha a szüzességelvétel nincs kipipálva akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés

Beszamolok.com-on, illetve vidékilányok-on olvasom, hogy mit vállalnak, és nincs "kipipálva" a szüzességelvétel. namármost ez azt jelenti, hogy ha szűz a gyerek, akkor nem foglalkoznak vele? Vagy már alapból a szüzességelvétel vm speciális bánásmódot takar?


(kérlek ne bíráljatok, megvan az oka, hogy e mellett döntöttem)


2013. aug. 5. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
nem kell elárulni, hogy szűz vagy
2013. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sir Sarcasm ***** válasza:
94%
lehet, hogy van olyan prosti aki megtenné.. de lehet, hogy van olyan is aki tényleg direkt nem pipálta ki
2013. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szuz vagy es elmesz egy prostihoz, akkor a nagy izgalomban mar elsulsz a gatyaban ... biztosan nem akarja kimosni az alsod :)
2013. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Megvan az oka, hogy nem pipálták ki, és igen más bánásmódot takar.
2013. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószinű,hogy tudatosan nem pipálták ki,erre már én is felfigyeltem,mivel hasonló cipőben járok mint te!

Olyat keress ahol kivan pipálva,egyébként azt nem tudod eljátszani,hogy nem vagy szűz,ahogy hozzád ér rögtön elsülsz!(mondom én)

Vagy ha megtetszett valamelyik és nincs kipipálva kérdezz rá előtte telefonon,nehogy hoppon maradj mindjárt az elsőnél!Mindent részletesen egyeztess telefonon,minden apró részletet,hogy ne érjen meglepetés!

Sok sikert!

2013. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!