Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb férfiak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak tényleg megnézik az ilyen 14-17 éves korosztályt?

Figyelt kérdés
Engem ez annyira meglep, de annyian írták itt gyk-n.
2013. aug. 5. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
ez olyan mint a kenyér ha van két kenyér amiből választani lehetne akkor a frissebbet választáná mindenki
2013. aug. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért egy 30 évesnek, egy 14 éves elég friss, nem? :)
2013. aug. 5. 23:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan. Ha korabeli nem jut neki...
2013. aug. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az biztos, hogy én igen, 19/F
2013. aug. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Igen! És a legvisszataszítóbb az, amikor egy apuka (kezében a gyerekével) bámul meg. Néha undorítóak tudnak lenni a férfiak. Egyébként a korombeli fiúk nem is szoktak úgy megbámulni mint a 20+ -osok

16L

2013. aug. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na aztán ti lányok sem panaszkodhattok, ha már undorító dolgokról beszélünk...
2013. aug. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg hát.
2013. aug. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is megnézek egy csinos fiatal 16-17 éves csajt, de ennyi, nem vonz, hisz minden tekintetben éretlen. Csak a szerencsétlenek gerjednek 30 évesen kislányokra....


25/F

2013. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak azt bámulják meg, akit van miért megbámulni. Lehet, hogy nem bennük kell keresni a hibát :)
2013. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!