Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet jól leégetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet jól leégetni (online) a lájkgyűjtögető páwa kölyköket?

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves lány vagyok, és nem, nem vagyok féltékeny. De van 1-2 ismerősöm(bár már kitöröltem őket), akik ilyen 600 méterre felállítják a hajukat, hunyorítanak és menő sapkákba csinálnak nyolcezer ugyanolyan képet, aztán kapnak rá 20.000 lájkot meg kiírják hogy sajt, és a sok 13-14 éves erre élvez. Közben meg olyan hülyék mint a seggem, multkor beszólt az egyiknek haverom, és ezt kapta rá "visszaoltásként": nekem több csajom volt eddig, mint neked fogad(XD). Én nem bírok ezzel a tudattal élni, hogy ennyi hülye ember van...
2013. aug. 6. 11:42
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Én is rohadtul agyonverném egy féltéglával, de sajnos soha nem látom.
2013. aug. 6. 11:51
 12/33 anonim válasza:
... én nekem múltkor beszólt egy hasonló, én meg rá néztem és kiröhögtem, majd vigyorogval elsétáltam. Látszott rajta, hogy nem tetszett neki :D
2013. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Mi az hogy más srácokkal foglalkozok?:D Az ilyen nem is nevezhető férfinak, már bocs.:D szenny az egész, ti meg hülyék vagytok, hogy az ilyet élni hagynátok:D
2013. aug. 6. 11:52
 14/33 anonim ***** válasza:

A menő srácokra mindig is voltak irigyek, de kit érdekel egy két savanyú szájú ember ha ott van mellette az a rengeteg akik szeretik őket..

Én sajnos nem tudnék ilyen páwa lenni, de nem is vágyom én az ilyenkörű "tiszteletre"

2013. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Igenis, engem az zavar, hogy a normális, tehetséges emberek (nem magamra gondolok :) le vannak fosva magasról, a hülyéket meg sztárolják. Nem értem, miért lett divat, hogy a sok nyomorékot tegyük híressé, de akit ez nem zavar az maga is ilyen birka. Ugyanez megy a médiában, meg mindenhol.

De csináljátok csak. :)

2013. aug. 6. 11:55
 16/33 anonim ***** válasza:

Ha téged ez tényleg érdekel (bár viccesen tálalva) a legjobb magyarázatot itt találod meg!!


[link]

2013. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, csak le süllyedsz a szintjükre.
2013. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozok velük, nem az én korosztályom, meg amúgy is ezek csak addig lesznek "sztárok" amíg tart ez a divat. Az értük rajongó kis lányokat sem irigylem tőlük, nem tudnék velük mit kezdeni. Normális nők a férfiakat veszik észre, nem ezeket a kis dísz homárokat:)
2013. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
Amúgy én is verném a falba a fejüket :D
2013. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

"de akit ez nem zavar az maga is ilyen birka."


Anyád a birka. Ha mindig más emberek fasságaival foglalkoznék, akkor nem lenne életem. Példának okáért téged is meg kéne küldeni egy vaslapáttal, de látod, szerencséd, hogy én ilyen "birka" vagyok, és amikor csak tehetem inkább azokkal foglalkozok akiket én értékesnek találok. Talán majd egyszer te is eljutsz egy ilyen szintre. Hülyék mindig voltak és mindig lesznek is, de ha téged az tesz boldoggá, hogy rájuk pazarlod az idődet, akkor szerintem kicsit se vagy különb náluk, így hát téged is szánlak.

2013. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!