Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem azt gondolni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem azt gondolni, hogy engem aláznak a férfiak . Ez annak az eredménye, hogy nem becsülöm magam eléggé?

Figyelt kérdés
Ezt nagyon könnyen észreveszik ,na meg a beszédemből is kivehető és úgy bánnak velem ahogy nem kellene ,mert tudják ,hogy nem fogok balhézni .

2013. aug. 6. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elég nagy rá az esély.
2013. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Komolyan ez azért gáz ,hogy csak mert nem vagyok egy követelőzős , cirkuszolós , nőszemély ,akkor már semmi sem lesz gond ,mert én úgy sem szólok , vagy ha akarnék is kikerülik a konfliktust . Én nem szeretek veszekedni és nem szeretem a feszültséget . De ez meg vérszemet ad nekik és ocsmány dolgokat tesznek . Mikor meg ki akarok lépni a dologból ,mert megelégelem ,akkor nem hagynak elmenni .
2013. aug. 6. 17:31
 4/16 anonim ***** válasza:
Látják,hogy kevés az önbizalmad,és így azt hiszik,a sárba tiporhatnak.Velem is megesett párszor,de már nem hagyom magam.Te se tedd,legyen benned tartás és büszkeség,hiszen csak azt lehet megbecsülni,aki elsősorban saját magát becsüli.
2013. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Most komolyan úgy van ,hogy egy rendes lányt azt nem tudnak értékelni a férfiak ? Ha nem látszik rajtam és nem vagyok olyan hogy patáliát csapok akkor velem mindent lehet ? Hát hol a lelkiismeret , engem bántani olyan mint belerúgi egy kiscicába vagy kiskutyába , hát hol jó az valakinek , hogy nem bántja a lelkiismeret , azt aki olyat bánt aki azt nem érdemli ? Én tudom ,hogy én sem vagyok egy szent ,meg vannak bántó csípős megjegyzéseim ,de nekem van is ám bűntudatom mikor szemétkedek és aztán meg már kerülöm az olyasmit ,hogy ne bántsam meg a másik embert .
2013. aug. 6. 17:36
 6/16 anonim ***** válasza:
Pontosan így van. Tanuld meg szeretni önmagad... Nagy munka, a legnagyobb, de létszükséglet! Kérj segítséget szakembertől (pszichológus), mert ennek mély okai vannak. Vagy fogj egy komoly önismereti munkába pszichodráma csoportban.
2013. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nagy kár, hogy így bánnak veled. Egyszerűen hihetetlen, hogy mindig a jó embereket b*szogatják. De gondolom, most te is szemétté fogsz válni. :(
2013. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Komolyan nem tudom ,hogy honnan szedjek önbecsülést , nekem az sosem volt . Szóval én tudom ,hogy értékes ember vagyok meg ilyenek ,de úgy érzem ez a mai világban mit sem ér . Itt már arról szól a dolog ki milyen ravasz és magánakvaló , nekem meg ilyen tuljadonságaim nincsenek , és én az én személyiségemet jónak is tartom . Hogy is mondhatnám ,nekem megvan az én morális meglátásom , fer akarok lenni másokkal és nem akarok ártani ,kereszbe tenni senkinek ,gáncsoskodni . A jótét lelkek nagy kanállal eszik a sz*rt .
2013. aug. 6. 17:42
 9/16 anonim ***** válasza:
Így van kedves kérdező, kétszer is meg kell gondolni, hogy kivel vagy rendes és kiben bízol meg:)
2013. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jó lenne szakemberhez járni ,csak ez itt annyira nem elfogadot dolog ,meg nehezen is lehet orvoshoz jutni . Bár ezt csak hallottam ,én magam nem is próbáltam még pszihológushoz eljutni . Fizetni nem igazán szeretnék ,nem olcsó mulatság . Már mentem úgy a kezelőorvosomhoz ,hogy lelki gondokra panaszkodtam ,de nem küldött szakemberhez én meg nem kértem . Kaptam nyugtatót meg pár tanácsot és ennyi .
2013. aug. 6. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!