Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lesz eredmény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt lesz eredménye egy AIDS tesztnek? Hogy zajlik a "tesztelés"?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne. És ha valaki megfertőzödött mennyi idő után mutatja ki a teszt?
2012. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam?

Ha valaki elvégezteti a tesztet, mennyi idő alatt kapja kézbe az eredményét?

2012. júl. 29. 13:36
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerdán vették a vért és hétfőre volt eredmény.
2012. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

ez változó, a lászló korházban már 2 héttel az aktus után kimutatható, és ott még aznap meg is tudod az eredményt de a szűrés nem anonim és nem is ingyenes.


máshol több hétnek kell eltelnie, és kicsit több idő mire kézhez kapod az eredményedet.

2012. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Vidéken élek...

az exem azzal fenyeget, hogy AIDS-es vagyok, tőlem kapta el és ha nem vizsgáltatom ki magam, akkor kiadja a nevem... Tehet ilyet?

A tesztet mindenképp elvégeztetem...

2012. júl. 29. 13:43
 6/17 anonim ***** válasza:
hát jogilag nem tudom hogy megteheti e, de ebbe ne menjünk bele, mert ha akarja úgyis megcsinálja. vidéken hol élsz melyik városban (csak hogy ott hol tudnád megcsináltatni)
2012. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ha nem probléma, városnevet nem szeretnék kiírni! Tudom, hogy sokan élünk itt is, meg anonim az oldal.. :)

Rágugliztam, a helyszínt már tudom, nincs is messze onnan, ahol lakom, csak arra lennék kíváncsi, hogy hány nap alatt lesz eredményem a vizsgálat után... Erre valahogy nem találtam választ sehol...

Mindenesetre köszönöm szépen Neked is a válaszod! :)

2012. júl. 29. 13:57
 8/17 anonim ***** válasza:
hát a legtöbb helyen a vizsgálat megvan néhány nap alatt, max egy hét. és nincsmit :)
2012. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az exed 99,9% eséllyel csak szívat. Mondd meg, hogy megkaptad az eredményt és tényleg pozitív, és nézd, ahogy kifut a vér az arcából :)
2012. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a sanda gyanúm, de valljuk be őszintén, hogy elég szar vicc ez részéről... :/
2012. júl. 29. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!