Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velencei tónál hol van nudista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velencei tónál hol van nudista strand? Van oda korhatár, hogy pl 18 alatt nem lehet bemenni? 16l

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 18:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
utolsó: ha ezt nekem írtad, nem azt akartam mondani hogy normális. de mégis jobb meg egészségesebb szerintem mint a szoli. és én nem akarok senkit megtéríteni hogy inkább a nudit válasszák, azt csinálod amit akarsz
2013. aug. 7. 15:13
 12/15 Kqwert Gábor ***** válasza:

Gárdonyban van, de a honlapjuk szerint idén nem működik...

A Balatonnál Berényben van ilyen, én már többször voltam, és még idén készülök újra. Ha érdekel, mesélek róla, írj privát üzit! Gábor

2013. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

tegnap 15:13


A nudista strand a nudistáknak tök normális. Nekik ugyanis csak egy szabad érzés. Ellenben nekünk ruhaszerető embereknek csak annyit mond hogy fedetlen cicik és puncik látványfürdője. Szóval nekem semmi szabadság asszociáció nem jut az eszembe ellenben a meztelen női testek víziójával.

Szerintem ezt nem tudnám kinőni. Én ilyen vagyok. Ők meg tök mások ebből a szempontból. Nekem ott tuti hogy állna a farkam és egész nap a meztelen csajokat nézném.

2013. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Kqwert Gábor ***** válasza:
100%

Én öt éve voltam először nudizni, és akkor én is féltem, hogy fel fog állni. De nem állt fel - pedig egészséges férfi vagyok. Bizonyára azért, mert olyanok is vannak ott, akikre soha nem állna fel: férfiak, öreg nénik...

Nem mondom, hogy a jó nőket nem nézem meg (mert hiszen egészséges férfi vagyok), de már nem vagyok fiúcska, hogy a látványtól felálljon...

37/F

2013. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A vasútállomás mellett a "félszigeten" van egy nudista szabadstrand. Ingyenes, de tulajdonképpen nincs infrastruktúra a vizen kívül, az viszont mély. Amúgy más helyeken sincsen korhatár, én 30-án megyek berénybe 3 napra. Te mikor ?
2013. aug. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!