Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék megkérni minden,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék megkérni minden, magát "rondának" és nem rondának tartó fiút/lányt -akinek kedve van hozzá-, hogy nézze meg ezt az oldalt, amit lentebb linkelek. Milyen eredményt kaptok, ha végigcsináljátok?

Figyelt kérdés

Itt az oldal:


[link]


Szerintem eléggé egyértelmű, hogy mit kell csinálni, ha valakinek mégsem menne, akkor szívesen segítek.


Nekem 7,46 lett az eredmény és nem tartom magam "rondának".



#Anaface #Facial Beauty Analysis
2013. aug. 6. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó :) 7.73 lett nekem,szerintem átlagos arcom van. A fiúmnak 6.35 lett, szerintem ő is az átlagos kategóriába tartozik.
2013. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7,52 vagyok habár a kép nem tökéletes (igazolványkép) nagyon oldal köszi adnék pacsit, de Te vagy a kérdező és nem tudok :)
2013. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, Kimaradt egy "jó".
2013. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

6,85 lett, és akkor most ez mit jelent?


22F

2013. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

# 4

Igazából semmit nem jelent. Egy kis önbizalom növelőnek szántam az önértékelési zavarral küzdő embereknek, mert megszaporodtak az olyan kérdések és hozzászólások, ahol magukat indokolatlanul rondának állítják be. A gép pedig nem szubjektíven, hanem objektíven osztályoz.


Egyébként az elemzés végén oldalt le is írja, hogy miért kaptál annyi pontot amennyit.


# 1; # 2:

Örülök hogy tetszett nektek! :)

2013. aug. 6. 22:21
 6/16 anonim ***** válasza:

nekem 7,82 lett és "csúnyának" tartom magam....

lány vagyok

2013. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

8,07


Nem csak ettől függ viszont, hogy valaki szép-e vagy sem, ez a pontszám nem jelent semmit. Ez csak az arc arányait nézi, de egy rakás egyéb dolog is számít.


Amúgy én nem tartom magamat annyira rondának, viszont sokkal jobban is nézhetnék ki ha nem lennék mondjuk ennyire sápadt, gyakrabban aludnám ki magam, szebb lenne a bőröm, szebb haj és szemszínem lenne, stb... Így inkább csak olyan 5-öt adnék magamnak.

2013. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nekem pont 8 lett.

bár één nem tartom szépnek magam...

2013. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

# 7:

Persze, hogy nem csak ettől függ. Ezzel én is tisztában vagyok és mivel a szerelem és szex kategóriában vagyunk ugyanezt lehet mondani a párkapcsolatokra is. Nem csak ezek a dolgok függenek attól, hogy mennyire vagyunk sikeresek a szerelemben; és ezt nem feltétlenül neked mondom, hanem azoknak, akikre utaltam az előző hozzászólásomban.


Viszont aki nem teljesít 5 alatt az tényleg nem mondható csúnyának. Ez a lényeg.

2013. aug. 6. 22:53
 10/16 anonim ***** válasza:
nemtom xD
2013. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!