Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy az oldalról találtatok párt magatoknak?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Például az itteni törzstagok miért nem keresnek itt? Vagy keresnek?
2013. máj. 20. 14:45
 1/9 Baccardi01 ***** válasza:

Velem még nem fordult elő, de tudok olyan párról, aki itt jött össze.

Azért, mert ez nem egy társkereső oldal.

2013. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen urban legend hogy volt ilyen, de valóságalapja nem sok lehet.
2013. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én törzytag vagyok.

nem keresek, mi a bánatnak, mindenki 100 km-nél is messzebb lakik.

szálloda nem vagyok, én meg nem utazgatok sok pénzér' ebben a csóró világban.

így a giccses-romantikus-takonycsöppentős feelingnek is annyi.

na nem mintha sajnáltatnám magam :'D

2013. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
neem, pedig volt egy srác aki nagyon megtetszett:$$ de nem lett belőle semmi:S
2013. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vannak itt normalisak, sokan vagyunk :)
2013. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert messze lakott.
2013. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a probléma itt (és szerintem máshol is), hogy akik kiírnak pl ilyen jellegű kérdéseket, hogy szeretnének ismerkedni, azok is meggondolják magukat, mikor érkezik több pm-jük, és inkább meghátrálnak, mintsem felvegyék egy esetlegesen talán normális pasival (vagy pasi a nővel, de ez szerintem ritka) a kapcsolatot. Ilyen kor jönnek (jobb esetben) a nem vagyok oda valósi, több száz km-re lévő várost mondanak direkt, vagy csupán hazudnak a korukról, hogy a nagy korkülönbség az oka..illetve akad aki őszinte és megmondja, hogy inkább nem szeretne megismerni. De ez még ritkább.

Társkeresőkről meg ne is beszéljünk, az végképp reménytelen, ha nem vagy egy minimális szinten se érdekes számukra (legyen az külső, arc, szem, vagy foglalkozás, hobbi, kedvenc zenék..stb), akkor jön a lekoptató szöveg, hogy már ismerkedem valakivel, vagy van párom (akkor minek vagy fent társkereső, sőt: minek lépsz be?), és nagy ritkán jön a nem vagy az esetem, amit megértek, nem tetszhetünk mindenkinek, na de 2 év után sincs semmi eredménye? Már több ezer lány után azt mondhatom, hogy tényleg csak azért vannak az ilyenek fent, hogy növekedjen az egojuk a sok dicséretet olvasván, vagy csupán puszta szórakozás számukra ez az egész, játék a szerencsétlen pasikkal (már akik nem bunkók/nem csak szexre mennek) akik tényleg komolyan szeretnék megtalálni a párjukat, vagy pedig tényleg az van, hogy túl nagy a "kínálat", emiatt megnövekszik az igényszintjük, és nem tudnak választani, mert mi van ha jön egy jobb gondolata kezd el lebegni a kis fejecskéjükben.

Na mindegy, már nagyon elkanyarodtam a konkrét témától, szóval nekem ez a véleményem a netes és gyakoris társkeresésről.

Már nem is reménykedem, hogy találok valakit is itt, akivel esetleg még élőben is összefutnék utána... erről már rég letettem, túl sok volt a visszautasításból, azért mindennek van egy határa... a türelemnek is, és az nálam mostanában fogyott el!

29 csalódott F

2013. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15:18as vagyok. nem azert irtam, hogy priviket kapjak :D

en mar talalkoztam innen fiuval, es nagyon joba vagyunk. mindent

megbeszelunk, kb havonta talalkozunk eloben.

szoval nekem ne irjatok privit, de ne adjatok fel, letezik ilyen! :D

A torzstagokat nem szeretnem megbantani, de ha ennyit fent tudnak lenni itt, akkor nem tudom milyen eletuk van, milyen emberek lehetnek.. viszont akik nehany naponta neznek csak fel, nekik van meg eletuk, csak nehez kifogni. Bar nem ilyen kerdesekkel fog menni szerintem.

20l

2013. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"milyen eletuk van"


Általába unalmas. Kegyetlen unalmas.

2013. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!