Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha egy lány ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha egy lány ezt mondja?

Figyelt kérdés
Egy csajba vagyok szerelmes és unokatesómat rászedtem hogy kérdezze meg mért nem jár velem és azt mondta "Azért nem járok vele mert szeretem" Mondjátok el hogy hogy tudjam elérni hogy járjunk vagy elég hogy mit akart ezzel mondani..
2013. aug. 7. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
"Nem akartalak megbántani de eszembe sincs járni veled..."
2013. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a női logika,úgysem érted meg sosem :D
2013. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem erez irantad semmi olyant es nem akar kihasznalni, szeritem ha ilyen elhatarozott akkor sokat nem tudsz tenni..
2013. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!