Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy lány azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lány azt mondja hogy úgy gondol rám mint a testvérére?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal, közös érdeklődési kőr miatt. Én az elejétől kezdve csak barátként gondolok rá, de ő tegnap azt mondta hogy neki olyan mintha a testvére lennék. Ez akkor most mit is jelent?
2013. jún. 27. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
sakk matt. sosem leszel potenciális férfi a szemében, csak "testvér, barát"
2013. jún. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, de nekem az egyik legjobb barátom, viszont úgy mint egy lehetséges páromra sohasem gondoltam rá. Csak barát, akár férfi is lehetne. Akkor ez jó, nem?
2013. jún. 27. 09:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Csúnyának tart. Végülis jó, ha te sem akarsz tőle barátságnál többet, de akkor miért ebbe a kategóriába írtad?
2013. jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide, mert nem tudom hova lehet máshova és mert itt kapom a leggyorsabb választ.
2013. jún. 27. 09:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem férfiként gondol rád, nem akar tőled semmit. Viszont valószínűleg nagyon megszeretett, jobban, mint egy sima havert. Ezzel akarta kifejezni.

Nem gáz, ha te is így érzel.

2013. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ő sem akar annál többet, mint amit te tőle. Nem is értem itt mi a gond? :D
2013. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
...mégis kinö a szakálla, olyan borbély borotválja kinek nincsen keze-lába...
2013. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, hisz egyikőtök sem akar többet. A legközelebbi barátaim nekem is már szinte olyanok mint a testvéreim. Ez csak azt jelenti, hogy nagyon szeret téged, fontos vagy neki. Ezt nem csak szerelemnél lehet így érezni.
2013. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kalap-kabát, szevasz.
2013. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!