Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak egy éjszakára kellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy éjszakára kellettem neki? Fontos!

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel pár éve 'kavartam', de akkor nem jöttünk össze, évekig nem beszéltünk... Most hogy mindketten szinglik lettünk, áthívott magához. Át mentem, tök jól elvoltunk, úgy néz ki érdeklem. Sokat kérdez rólam, és mondta hogy fél hogy belém szeret, mert tök normális vagyok, csak fél hogy megint csalódni fog. Tervezünk ketten de akár többen is egy Balcsis pár napos nyaralást, és szeretné ha ennek a dolgognak ami most alakul közöttünk, lenne folytatása. Csókkal köszön a nyílt utcán, a haverjának mesélt rólam. Hát lefeküdtünk, de kérdezte hogy én el tudom e őt képzelni úgy mint pasim, mert ő engem igen a barátnőjének. Sokat puszilgatta a hajam is.


Szerintetek?


18L-21F



2013. aug. 7. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
de jó lehetett nektek, hogy szeretkeztetek :$ Én is úgy szerelmeskednék :$
2013. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te tudod hogy milyen a srác, és az elmondottak alapján nem mondanám, viszont amit én gondolok akkor igen is arra kellettél :S
2013. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem komolyan gondolhatja
2013. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "fél, hogy beléd szeret de fél a csalódástól" szöveg arra utal, hogy igen.
2013. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

első :DDDDD


Hát ott aludtam nála, azt akarta. Össze bújva aludtunk el, ő nem tervezte hogy le is fekszünk,én indultam be. Kérdezte is hogy biztos hogy akarom e?! Azt mondta ha csak arra kellenék neki, akkor nem akarta volna hogy aludjak ott

2013. aug. 7. 16:05
 6/10 A kérdező kommentje:

AZtán valahogy szóba jöttek a szülők,és mondta hogy majd megismeri apukám, és reméli megkedveli őt.

Tudja hogy félek attól h csak kihasználnak a fiúk, mindig megsértődik, és észre veszi milyen hangulatom van.

2013. aug. 7. 16:10
 7/10 anonim ***** válasza:
első vagyok, szóval mikor szerelmeskedhetek én is egy lánnyal? :(
2013. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én most nem értem, mi itt a probléma... összejöttél valakivel, és túlagyalod. A túlagyalás pedig szépen tönkreteszi a kapcsolatokat. Add önmagad, keresd, ha épp olyan kedved van, ne erőltess semmit, és szépen kialakulhat ez... de ha azon agyalsz, hogy hátha csak egy éjszakára kellettél, akkor úgy fogsz viselkedni vele....

Ugye ismered azt a viccet, amikor a nyuszika már el se kéri a medve fűnyíróját, mert bebeszéli magának, hogy úgyse adja oda?! Na, hát ez egy ilyen helyzet!

2013. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem jöttünk össze
2013. aug. 7. 16:44
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted mi az összejövés? Nekem az, hogy valaki csókkal köszön, meg szexelünk, az egyenértékű az összejövéssel, legalábbis így szoktam hozzáállni, és ebből születtek a kapcsolataim. Nem attól leszünk egy pár, hogy kimondjuk...
2013. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!