Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eddig nem kellettem senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem kellettem senkinek komoly kapcsolatra, ezután se fogok? Vagy fog változni?

Figyelt kérdés

25 éves pasi vagyok. És kíváncsi lennék rá, hogy ez hogy működik. Én most úgy látom, úgy érzem, hogy nem hiába nem kellek senkinek se komoly kapcsolatra.

És ötletem sincs, hogy ez idővel fog-e változni. Érzéseim szerint nem fog. Sajnos...


2013. máj. 11. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

Én még soha, semmilyen kapcsolatra nem kelletem lányoknak. annyira undorító és ocsmány a külsőm, hogy ezen nincs is mit csodálkozni.

26F

2013. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dettó. 28/F
2013. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez :'(

17/ronda srác

2014. nov. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Minden zsák megtalálja a foltját. Attól még, hogy eddig nem kellettetek senkinek, az nem azt jelenti, hogy ez soha nem fog változni. Jönni fog egy lány, aki feltétel nélkül fog szeretni.
2020. dec. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!