Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elvárásaim nagyok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elvárásaim nagyok, vagy csak ilyen a formám?

Figyelt kérdés

Sok nekem csinos lányokkal randiztam.Kölcsönösen megvolt mindig a vonzalom.

Viszont ahogy komolyabban megismertem a randikon őket,mindig kiábrándultam belőlük.Aranyosak,szépek,okosak.Csak mindig volt valami ami zavart.

Volt aki gyerekes volt,volt aki cigizett,káromkodott stb... és a varázs eltűnt.

Nem tudtam úgy rájuk nézni,hogy igen ő barátnő jelölt.Harcolni akarok érte.

Ez miért van?

8 tényleg csinos lány,és mindben volt valami ami lehangolt.


2013. aug. 7. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Az igazi lányok nem tökéletesek, mert a tökéletes lányok nem igaziak.
2013. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyok az elvárásaid. Alig van manapság normális lány, és az a kevés is mind foglalt.
2013. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Normális volt mind.Nem az az átlagos tinilány.

17-20 között és tényleg nem gond ha cigizik meg ezek.Csak kiábrándító.Valahogy megöli az érzéseket.

Ezzel nem tudok mit kezdeni.

2013. aug. 7. 17:24
 4/10 anonim ***** válasza:
nincs tökéletes ember, el kell fogadnod hogy mindenkiben lesz kisebb-nagyobb hiba
2013. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha még normálisak is, akkor ilyeneken ne akadj fel, mert sokan a seggünket vernénk a földhöz örömünkben, ha találnánk valahol egy normális és nem foglalt lányt!
2013. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerem az érzést, én még életemben nem randiztam 8 lánnyal. :D
2013. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6.Nem egyszerre :D

Külön külön.De jópofa vicc volt.

Tegnap randiztam az eddigi legtökéletesebb lánnyal,és szeretném tovább folytatni vele.

Azért akarom kitörölni a fejemből ezt a gondolatot

2013. aug. 7. 17:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaj, nem úgy értettem, csak kimaradt a "de" kötőszó! Biztos a meleg miatt, bocsi. :D

Tehát: ismerem az érzést, hogy mindenkiben van akár egy apró hiba, és ez teljesen elrontja az összképet, elveszi az ember kedvét. Csak én még összesen nem randiztam nyolc lánnyal. Amúgy más kérdés, de hol ismerkedsz meg velük?

2013. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

:)

Össze vissza.Nincs korrekt hely ahol lehetne "normális" lányt találni.

Volt akivel Alvin koncert elején ismerkedtem meg.Majd végig buliztuk,volt aki mellém ült a buszon.Volt akivel a toborzóiroda előtt találkozta.Akit az ismerőseim mutattak be.ÉS IGEN a jó öreg könyvtárban :D

Szerencse mindig volt érzékem hozzá kit szólítsak meg.

Csak ez a hiba a bökkenő.

De a tegnapi lánnyal tényleg minden klappol,és nem szeretném hogy ilyen hülyeség tönkre tegyen mindent.

2013. aug. 7. 17:41
 10/10 anonim válasza:
hallod- e, ha igazán érdekel valaki, kisebb hibái eltörpülnek emellett. Akkor Nem veszed észre.
2014. jan. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!