Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rosszul néz ki a testem? (kép)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és kíváncsi vagyok főleg a lányok véleményére :D


[link]



[link]


2013. aug. 7. 18:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ppppp beszarsz dagadt vagy
2013. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
tudom a nyelvemmel csiklandozni a szájpadlásom
2013. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
igen
2013. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Tyűha... mire vársz? Hogy növeljük az egódat?


Hát, akkor őszinte leszek. Mivel nekem alapból a vékony pasik jönnek be, ezért már alapból ki van lőve a kis tested.. De ha még lenne rajta valami izom, de még annyi sincs. Figyi öcskös, erre nagyon hamar rá kéne gyúrni egy kicsit.


17/L

2013. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem olyan nagyon-nagyon, de nem is jó
2013. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4-es: nem egóról van szó, épp ellenkezőleg: tudni akarom, hogy tényleg annyira szörnyű-e a helyzet, mint én gondolom .
2013. aug. 7. 18:09
 7/19 anonim ***** válasza:
De ha te magad tudod hogy szörnyű a helyzet, akkor szerintem már pont eléggé tudatosult benned, hogy ideje lenne kezdeni magaddal valamit, mert az még hagyján, hogy az a lányoknak nem jön be (én igenis ismerek nem egyet aki oda-vissza van az ilyen testért) de ha tovább hízol kialakulhatnak szív és érrendszeri panaszok is. Szóval hajrá.
2013. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem fogyni, csak sajnos mondták, hogy az asztmagyógyszerem miatt is hízok.
2013. aug. 7. 18:13
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem a mackós fiúk tetszenek a csontvázak nem jönnek be.

Tudod a lányok sem egyformák.

De itt a nyár,és kezdj el sportolni.Na nem versenyszerűen,hetente 2x menj el úszni.csodát tesz.

2013. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9-es: még az én testem is elmenne számodra?
2013. aug. 7. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!