Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakegydani44 kérdése:

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
sziasztok előre is bocsi de picit hosszú lesz...na szóval az lenne a problémám,hogy nem nagyon jönnek össze a dolgok amiket eltervezek lány témában...és azt nem tudom mit csinálhatok rosszul mivel nem vagyok bunkó nem kötekszem nem vagyok rámenős udvariasan probálok viselkedni és általában olyan lányoknál próbálkozom akiktöl komolyan szeretnék valamit,akikbe tényleg beleestem...de sorra nem jönnek össze.nem vagyok egy Husselhoff azt tudom de szerintem nem nézek ki borzasztóan kondizok is stb de úgy érzem valamit a viselkedésemmel rontok el...próbálom megválogatni a szavaim,bókolok szépen nem interneten próbálkozok hanem megpróbalok személyes talikat is összehozni,olyankor természetesen meghívom valamire stb...közben próbálom őt beszéltetni elsütök néhány poént amik persze nem ízléstelenek,nem használom ki a lányokat de mégsem jön össze semmi...tehát valamit rosszul csinálok de nem tudok rájönni mit..nem vagyok túl rámenős magabiztos hanem inkább szerényebb mármint lányokkal...próbálom neki azt sugallni hogy bízhat bennem és a végén sose akar többet mint barátság...és mivel tegnap sikerült beleesnem egy számomra eddig ismeretlen lányba (de nagyon beleestem,nemtudom kiverni a fejemből) nem szeretném elrontani megint mert valami azt súgja ezt nem szúrhatom el...tehát valamit másképp kell csinálnom...de mit? előre is köszönöm a segítséget fontos lenne... 14/F

2013. aug. 4. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Tarts ki, a normális lányok értékelni fogják később, de ezt 14 évesen nem mind érti:)
2013. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.de akkor most mit csináljak?valami erősen azt súgja hogy a mostanit nem szabad elrontanom...a haverok akik ismerik mind rendre azt mondják hogy nagyon rendes lány.tehát akkor csak nem a rámenőst kéne játszanom...vagy mégis?mit tegyek?
2013. aug. 4. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne légy rámenős! Viszont az fontos, hogy tudj határozott lenni (a kettő nem ugyanaz). :) Légy vele kedves, udvarias - bár ezek nagyon alap dolgok szerintem. Esetleg a haverjaid is rásegíthetnek egy kicsit a dologra, "véletlenül" elejthetnek egy-két megjegyzést veled kapcsolatban a lány előtt. :)

16/L, tehát ezekkel egy 14 évesnél sem hibázhatsz nagyot. :D

2013. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm és megfogadom:) én eddig is adtam önmagam(az icipicit visszahúzódó,megértő,kedves,megbízható,segítőlész fiút) de attól félek,hogy a mai lányok az ilyen fiúkban inkább a barátot keresik mint bármi többet...
2013. aug. 7. 12:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Először is hagyd abba a rinyálást! Legyél laza, és király! Egy kis emelkedett egó sem árt, persze megfelelő gátlással!:d
2013. aug. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!