Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is szoktak itt privátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is szoktak itt privátot írni, nem épelméjű emberek? Ti mit csináltok olyankor? Lehet őket valahol jelenteni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
"Nem fogadok tőle több üzenetet!" opció.
2013. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
letiltod őket és kész. elég gyakori eset
2013. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van ilyen lehetőség, de komolyan néha annyira megdöbbenek, hogy semmi olyat nem írtam ki kérdésnek és olyanokat írnak privátba ilyen fusztrált, agybajosok, hogy teljesen ledöbbenek, hogy mennyire beteg emberek vannak.
2013. aug. 7. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Sírva fakadnál,ha elkezdenék mesélni.

Eddig a csúcs az volt,amikor 6 órán át szapult egy középkorú nő,mert nem hitte el,hogy nem a volt szerelme vagyok és csak 18.

2013. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó mesélj már légyszi csak párat! :)
2013. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szívesen írom ki ide,de ha írsz privátban,akkor mesélhetek.
2013. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4-es ez nem semmi.:D

Nekem is írhatnál párat, ha gondolod.:)

2013. aug. 7. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt szívem otthagyni szegényt,de utólag jó hülyeségnek tűnt.
2013. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!