Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejön Matt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön Matt Bellamy mint pasi?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne a véleményetek, én személy szerint imádom *.* álompasim <3 Egyébként a Muse énekese, ha nem ismernéd ;)

[link]



2013. aug. 7. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint pasi nem, de zenészként imádom.
2013. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pasiként nekem sem jön be, de a Muse-t szeretem.
2013. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem tetszik, viszont zenészként nagyra tartom :)
2013. aug. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Huhh látom inkább zenészként tarol ;)
2013. aug. 9. 08:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon alacsony :) nekem sem jön be igazán, de mint zenészt én is nagyra tartom és imádom a Muse-t.
2013. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem bejön, bár tényleg nem egy óriás de szerintem nem vészes.Amúgy zenésznek meg zseniális.
2013. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van benne valami vonzó. Nem néz ki jól, de mégis az, ahogy énekel, a hangja, meg úgy az egész személye iszonyatosan vonzó. Ő egy zseni, nagyon-nagyon szeretem.
2013. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igen, kicsit alacsony de attól még vonzó és nagyon tehetséges <3
2014. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!