Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? /lent/

Figyelt kérdés
Amikor elköltöztünk a családommal a szülővárosomból , akkor az új városban sokat jártunk a közeli nagyon üzletbe vásárolni . Ott megtetszett egy srác de csak mindig figyelgettem és mosolyogtam rá . Egy nap megtudtam a nevét és facebookon rákerestem majd pár nappal később be is jelöltem . Ő visszajelölt majd írt nekem. Ez kb. 1 éve történt. Azóta nagyon sokat beszéltünk már és ő nekem elmondta ,hogy én tetszek neki és randira is hívna ha ( ami az egyetlen probléma köztünk mert amúgy minden stimmel , mint külsőleg ,mint belsőleg) nem lenne 10 év korkülönbség köztünk . Ő 26 éves lesz ebben az évben én meg 16 múltam márciusban. Először nem nagyon érdekelt komolyabban de mostanra ,hogy szinte minden nap beszélünk , egyre jobban kezdem megkedvelni. Szerintetek sokat számít ez a korkülönbség?

2013. aug. 8. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Ha tetszetek egymásnak nyugodtan randizzatok :) Persze először beszéld meg anyukáddal (tudom kicsit régimódi, de anyud tuti megijedne kissé ha hazavinnéd a barátodat, aki 26 éves).
2013. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97-es v?
2013. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#2-s valószínűnek tartom és még azt is, hogy márciusig csak 15 volt!
2013. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
na mind1, kikapcsoltad a neved, ott latszott hany eves vagy... szerintem egy 97-eshez egy 26 eves azert kicsit idos...
2013. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok!25/N
2013. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hh nem sok? az en hugom 98-as... ha egy 25 evessel akarna jarni, valoszinu a csaladba senki nem egyezne bele...
2013. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm is ennyi idős volt, amikor összejött az akkor 25 éves barátjával. A lány most 22, azóta is együtt vannak. Ennyi
2013. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
attól még nem normális, hogy a lány, aki alig ballagott el 8.ból, egy fiúval jár, aki már fejezi az egyetemet. és a lányoknak ez a hülye véleménye (mindenhol) épp azt mutatja, h rohadtul nagyképűek és azt hiszik, nekik mindent lehet. "a lány most 22"... most te azt akarod bizonygatni, hogy sikeresen elért a felnőttkorba és nem nyírta ki a fiúja, vagy mi ez a nagy sikerélmény? netán az, hogy még csak most ért abba a korba, mikor egy 26 évessel kéne járnia :) ?
2013. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok és #8-al értek egyet én is! Ennyi idősen már a család alapítás van csak hátra ellenben 16 évesen még csak éppen kilépett a világba!
2013. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem azért, de én 92es vk, és eszem ágában se lenne 97-essel járni. az nagyon fiatal... hiába megy most 2. középbe... hozzám képest rohadt fiatal.
2013. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!