Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy 26 éves fiú aki zaklat,unom már nagyon,állítólag szerelmes belém,ő nem dolgozik nem is dolgozott,az anyjával lakik de a családja utálja őt,igy csak úgy tudják őt kitenni ha elköltöznek a szülei,ezen a héten vasárnap költöznek ki.és távol tartásit kérnek tőle..érdekes.. csak hogy énis most költözöm:) és dolgozom semmi időm nincs,és állandóan azzal jön,hogy rá nincs időm, de hát énis költözöm,ezt ő nem foga fel,ugye ő unatkozik.. és nincs más programja,meg hogy jaj ő az utcára megy.. és fogadjam be,meg persze én költözöm,meg hogy nem talizok vele,akkor ezt meg azt csinál,meg domestost iszik,hülye.ez.. állandóan zavar,de költözöm és egész héten melózom majd fáradtan még át megyek hozzá..

2013. júl. 12. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld vele megértetni hogy nem akarsz tőle semmit.
2013. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kerüld el sztem:/ Ha valami olyat csinál magával, egy életre bűntudatod lesz, és magadat teszed tönkre vele. Nem tartozol felelősséggel érte!
2013. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kissé nem értem ezt!?!
2013. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nem érti meg :@ és ha ezt mondom akkor jó fenyegetőzik,hogy ezt csinálja meg azt..-.- mert vannak nála akt képeim...:'( fotózásra járok
2013. júl. 12. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, akkor csak jelentsd fel. Veszélyt jelent rád.
2013. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ő a fotósod, akkor keress mást, vagy valami megoldást találj ki, mert én maximálisan megértelek hogy nagyon nincs hozzá kedved, se időd!
2013. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!