Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIUK! Szerintetek tenleg igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK! Szerintetek tenleg igy van vagy csak kamu? Tobbi lenn

Figyelt kérdés
Egy honapja vagyok egyutt barátommal...igaz vagy 7 szer tudtunk talakozni , es hivtam hogy jojjon hozzam hetvegere es mondta hogy meg varjunk vele mert o szegyelosebb meg stb ...tenleg van olyan fiu aki szegyelos vagy ez nalatok egy kamu (kifogas) ?
2013. aug. 8. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Adjak pénzt új fogkefére?:$
2013. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hmmm, nos lehet szégyenlős, de hát,, ti már együtt jártok, azért az mégis más, mondjuk egy random osztálytárs lány áthívja, de inkább nem megy,


hát de téged már ismer, meg gondolom jobban vagytok, ahhoz azért elég szégyenlősnek kéne lenni, hogy emiatt nem menjen, egyébként is ez aztán nagyon számít,, mert 3 hét múlva mi lesz? akkor már kevésbé lesz az vagy mi? JAA és egyébként is már találkoztatok 7-SZER akkor meg?? mit tud még szégyellni,

2013. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 ?
2013. aug. 8. 22:55
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 hat szuleimtol hogy mit mondanak hogy maris jon hozzam egy egesz hetvegere
2013. aug. 8. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:

hát ez milyen rendszer? 1 hónap na ne nevettess...

és se mennék és nem is engedném meg alapból ezt ha szülő volnék...ez gyerekes baromság,fiatal vagy és nem is ismered akkor mit akarsz?

2013. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sajnos van
2013. aug. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Várjál... most az a kérdés hogy van-e szégyellős fiú? Kérdéssel válaszolok: van szégyellős lány, vagy mind r*banc? Szerintem a célzásom alap logikával kiköverkeztethető.
2013. aug. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fontos lenne a kor!!!
2013. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

fiatalok vagytok, meg tapasztalatlanok nem?

igen van olyan, hogy szégyenlősek vagyunk, de nem a barátnőnkkel...

mond neki, hogy nem a méret a lényeg, hátha akkor...

:P :D

tudom ez csúnya volt, de nem tom. Ez azért furcsa az egyszer biztos...

2015. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!