Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érhetek el azzal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érhetek el azzal ha megfenyegetem h megölöm magam ha nem jön vissza hozzám?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem..nembírom nélküle..nyugtatókkal tömöm magam ,múltkor is 4szem xanaxtól tudtam aludni,és addig nem rá gondoltam alig voltam magamnál.De nem képes szóba állni velem,nagyon hiányzik:'( L
2013. aug. 9. 02:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

hát én ha szar kedvem lenne valaki miatt akkor se vennék be 4db xanaxot. XD

Mert komába is eshetek és akár a létfontóságú szerveim is tönkre mehetnének pl vese.


Amúgy milyen xanax volt sr vagy sima és hány mg ?

2013. aug. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
hívd fel a srácot hogy szereted
2013. aug. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
akkor csak részben qrtál félre? ergo csak lepippantottál valakit :$
2013. aug. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs milyen fajta már kiment a hatása ez nem ma volt.


Hiába hívom nem veszi fel mindent kerül ami vlm kapcoslatos:(

2013. aug. 9. 02:23
 15/23 A kérdező kommentje:
nem sz**tam le senkit!Csak ismerkedtem valakivel.Mert ő elhanyagolt.és ezen kiakadt.Utána megmondtam hagyjon békén,ő le k.rvázott stb stb..
2013. aug. 9. 02:24
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
És csodálkozol?
2013. aug. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
És ezek után mégis mit akarsz tőle? Meg miért ne bírnád nélküle? Menj ki fuss egy kört és rögtön másképp látod a dolgokat ez teljesen biztos módszer.
2013. aug. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ótvaros egy takony lehetsz, már bocs... Ha ezt megléped, remélem kiröhög a büdös fenébe!
2013. aug. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
58%

Ne sajnáld magadat! Lépj túl rajta. Ez a kapcsolat már bedöglött. Ne akarj szenvedni.

Menj ki a SZIGETRE! Szedj fel egy jó pasit.........

2013. aug. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Azt érheted el, hogy egy rinyáló kis takonynak fog tartani. + te dobtad ki, nemde? :D
2013. aug. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!