Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érhetek el azzal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érhetek el azzal ha megfenyegetem h megölöm magam ha nem jön vissza hozzám?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem..nembírom nélküle..nyugtatókkal tömöm magam ,múltkor is 4szem xanaxtól tudtam aludni,és addig nem rá gondoltam alig voltam magamnál.De nem képes szóba állni velem,nagyon hiányzik:'( L
2013. aug. 9. 02:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Adjak kötelet?
2013. aug. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Figyu. Nekem meghalt a mennyasszonyom, nagyon nehezen, de egyutt tudok vele elni. Azota mar van egy 10 eves hazassagom, egy aranyos kisfiam, es egy csak engem akaro felesegem. Hidd el, túléled. Én egy evig üvoltve, remalommal ebredtedtem, kialvatlan voltam es magambazarkozo. 9 szer probaltam ongyilkos lenni, hogy azutan vele lehessek. A tizedik elott talalkoztam a mostani felesegemmel. (szembe jott az utcan es tudtam ő az igazi) hidd el ezen tul kell lepni es folytatni az eleted
2013. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hogy mit érhetsz el vele, ha öngyilkossággal fenyegeted? Szerintem két verzió van: Vagy kiröhög, nem veszi komolyan, vagy visszamegy hozzád, de nem azért mert szeret, hanem azért,mert nem akarja, hogy az ő lelkén száradjon a halálod. Akár hogy nézem egyik verzió sem valami jó. Nekem nem kéne ilyen kapcsolat,hogy kényszerből vannak velem. A megoldás az, hogy vagy megpróbálod vissza hódítani, de nem ilyen eszközökkel, vagy pedig megpróbálod elfelejteni. Meg a xnax-ot is nyugodtan elfelejtheted, kösd le magad valamivel.
2013. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!