Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha felvállalom az érzéseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felvállalom az érzéseim azzal célt érhetek nála?

Figyelt kérdés
Randizgattam egy pasival, jól elvoltunk. De összevesztünk mert ő elég érzékeny, én meg nem kérdeztem meg hogy mi baja, csak megsértődtem, ezen ő is megsértődött és 1 hónapja nem beszélünk. Nekem ő nagyon hiányzik, én nem hiszem hogy hiányzom neki, mert akkor keresne engem, hiszen ő törölt le pl facebookról...Na de pénteken lehet összefutok vele. Gáz ha elmondom az érzéseim hogy én szeretem őt, és fontos nekem? Ezzel vissza tudom hódítani? Vagy nő létemre ne vállaljam fel mit érzek?
2013. máj. 15. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elmondhatod neki, hiszen csak őszinte vagy :)
2013. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne támadd le az érzéseiddel. Mondd el, hogy úgy érzed, mindketten hibáztatok, és te a részedről átértékelted és megbántad, bocsánatot kérsz. Erre ő, ha hasonlóan gondolja, nyilván mondja, hogy ő is megbánta, és innentől lehet újra ismerkedni. Ha viszont nem így gondolja, akkor neked megvan az az erkölcsi fölényed, hogy megpróbáltad normálisan megbeszélni vele a dolgokat, de ő nem hagyta.
2013. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!