Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi divatleszbi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi divatleszbi?

Figyelt kérdés

Komolyan, már ezt az oldalt is ellepte a sok 14-18 éves "leszbikus" lány. Nekem nincs semmi bajom a homoszexuálisokkal, de ezeknek a lányoknak a nagy része csak divatból csinálja, nem egy már be is ismerte némi vita után. Mások közülük heteroként "kezdték", de időközben "megváltoztak" (amit elvileg nem lehet, mert ez született tulajdonság...).

Vajon milyen szerepe lehet a homoszexualitást népszerűsítő, menőként bemutató médiának abban, hogy az éretlen kislányok leszbikusként kezdjék kezelni magukat?



2013. aug. 9. 10:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is leszbikus vagyok, és így mondom, hogy igazatok van, tényleg sok a divat leszbikus. A volt osztálytársnőimnek a 3/4-e smárolt már másik lánnyal, hogy felkeltse a fiúk érdeklődését, vagy izgatóan táncoltak ugyan ezért (általában sikerült is a cél). Szóval csak azt szeretném mondani, hogy nem feltétlenül a médiától függ minden, szerintem inkább hozzáállás kérdése. Amíg elültetik a fejecskéjükben, hogy ezzel képesek felkelteni a fiúk érdeklődését, és ameddig ez sikeresnek is bizonyul, addig ez nem fog változni :) De a jó hír a fiúknak, hogy a divat leszbik nem leszbik általában :D Úgyhogy ne azzal foglalkozzatok, hogy miért , hanem azzal, hogy odamentek, ha tetszik nektek a lány, és felkéritek, mielőtt a barátnője szájában landolna :DD


19/L

2013. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!