Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi sunyi lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi sunyi lány a világon?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy lánnyal napokig...itt gyk-n ismertem meg...jól elbeszélgettünk, majd nemrég letilt, nem válaszol...jah és mellesleg számítok rá, hogy ezt olvassa...nevet nem mondanék.
2013. aug. 3. 01:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nem habostorta.

/A tanú/

2013. aug. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
sunyi?:DD
2013. aug. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%
mert a saját tökéletlenségének a következményeit akaratlanul is rajtad vezeti le. Az ilyen nőknek a legnagyobb büntetés az lesz, amikor valaki összetöri majd a kötsög szívüket, te meg épp legboldogabb leszel és leszarod nagy ívben őt.
2013. aug. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
66%

miert van ennyi sunyi ferfi/fiu a vilagban? mert az emberek tobbsege egy aljas kis suttyo kocsog.

tisztelet a kivetelnek :)

2013. aug. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne ismerkedj neten, itt mindenki hazudik. Az is lehet, hogy éppen most, épp én hazudok arról, hogy mindenki hazudik:)
2013. aug. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Azért tiltottalak le, mert büdös voltál.
2013. aug. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

a beszélgetés közben nem volt utaló jel, hogy gond van

hát ez az élet, sajnos

2013. aug. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

#6: nagyon vicces...de akiről szó van 85%-os arányú és felismerem a válaszait, mert jellegzetesek :D

Bukta van öcsi. :D

2013. aug. 3. 01:36
 9/31 anonim ***** válasza:

van sok sunyi az tény,de az,hogy most beszélget veled párszor még nem kötelezi őt semmire.

uncsi voltál valszeg,nem bírtad fent tartani az érdeklődését,van ez így.

máskor küldj egy olyan képet neki amin jól látszik a kigyúrt hátad vagy ilyesmi,ez sokszor bejött nekem és volt tali is innen.

2013. aug. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
ohh, k***vara nem jelent semmit a kigyurt kep:D
2013. aug. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!