Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők miért hazudják azt hogy komoly kapcsolatot szeretnének és nem csak d*ugást?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 13:30
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
A mai kapcsolatok csak néhány évig tartanak.Szerintetek az komoly?Mennyire lehet valami komoly ami a kezdés után nem sokkal már véget is ér?
2013. aug. 9. 13:44
 12/32 anonim ***** válasza:
Néhány évig? Mi 6 éve vagyunk együtt...ez szerintem több mint néhány...
2013. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Nem hazudnak! Aki azt mondja hogy komoly kapcsolatot akar az komolyan is gondolja. Mi értelme lenne hazudni hisz így azt is bevállalja hogy esetleg elveszíti azt a férfit akit aki nagyon akar illetve a férfiak vevők arra ha egy nő csak dugni akar.
2013. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

"A mai kapcsolatok csak néhány évig tartanak"


Igazán? Ezt így honnan?

2013. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
10-es: és ha egy srác hűséges, odaadó, szeretetet adó, nem nyálas és nem is rosszképű, akkor a nők mégis miért nem akarnak tőle kapcsolatot? :$ VÁgod...
2013. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Néhány évig.Mi ezen olyan érthetetlen?

Ismerek olyan férfit aki hat évig volt együtt egy nővel,volt egy közös kislányuk,majd szakítottak.És a férfi alig törődik a gyerekével a nőjével meg semmit.

Ez komoly kapcsolat?Itt van/volt szeretet?

2013. aug. 9. 13:52
 17/32 anonim ***** válasza:
Mert ha egy csaj ilyet mond, egyből leqrvázzák, ezért nem mondják ki. Pasik meg azt hazudják hogy komolyat akarnak, csak hogy legalább egyszer megkapják a nőt. Ez az élet rendje.
2013. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Az hogy egy pasi megfelel a feltételeknek már rögtön bele is fogunk szeretni? Ez kevés, mert akkor lépten nyomom más pasiba szeretnénk bele, sok olyan pasi van aki ezeknek megfelelne. :) (még akkor is ha sok csaj siránkozik hogy nincs ilyen, sztem sok van)


És komoly kapcsolat... hát előre senki se tudja, hogy 6 év után majd a pasi vagy a nő lelép. :/ Akkor most ne menjünk bele semmibe? Aki már 6 éve a másikkal van azok nagyon is komolyan gondolták, de az emberek meg tudnak változni, és akkor van hogy nem működik már :( Sajnos.

Ha így vesszük akkor majd csak halálunkkor fog kiderülni kivel is volt komoly, aki akkor is még mellettünk lesz :)

2013. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:

Nem akarnak ők sem "komoly" kapcsolatot.

Csak jobban hangzik ha azt mondják hogy én még nem sz*optam le csak a "szerelmemet" (amiből volt már száz). :)

A mai kapcsolatok nem tartanak tovább néhány évnél,azt pedi nem nevezném komolynak.

Talán még komolytalannak sem. :)

Aztán mondvacsinált indokokkal szakítanak.

Pont most olvastam hogy Voksán Virág szakított arab pasijával.

Az indoka:Túl nagy köztünk a távolság,sokat utazom a dj karrierem miatt,nagyok a kultúrális különbségek.

Felmerül bennem a kérdés hogy ezek közül melyikkel nem volt tisztában akkor amikor összejött ezzel a pasival?

2013. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Anno én is komolyan gondoltam az exemmel. Több mint 20 évig voltunk együtt mégis vége lett. A komolynak is vége szakadhat.
2013. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!