Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek olyan fiúk még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan fiúk még a világon, akik képesek megbecsülni és szeretni egy lányt? Akik komoly kapcsolatot szeretnének és nem csak egy könnyű vérű lányt?

Figyelt kérdés
Bárki, aki ismer, tudja hogy őszinte, aranyos lány vagyok, aki nincs eltelve magával, inkább súlyos önbizalom hiányban szenved. Ennek ellenére azok a fiúk akik hozzám közelednek csak azt akarják tőlem. Pedig egyáltalán nem vagyok közvetlen, inkább az a csendes kategória. Akkor mégis hol rontom el? Mit kellene máshogy csinálnom, hogy valaki egy aranyos szeretni való lányt lásson bennem? 17L
2011. jan. 5. 19:19
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Léteznek ilyen fiúk, csak ők nem közelednek a lányokhoz, mert félénkek.
2011. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Én. De nem kellenék neked :D
2011. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Igen léteznek, az egyik az enyém, nem adom :D
2011. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

Léteznek, de én nem kellek senkinek.


33F

2011. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:

Én már az alapján amit leírtál, is egy szeretni való lányt látok benned :)

Komolyan, bármit megadnék, hogy egyszer egy ilyennel találkozzak, min te!


17/f

2011. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én..

Nem fényezni akarom magam..viszont ma is..40 perc az út nekem a barátnőm iskolájáig ahova jár.Elémentem ahogy megbeszéltük..Erre amikor odaérek bejelenti,hogy hopp még tart a tesi szakkör..Mondom nagyon jó..mehettem haza szétfagyva..Gyűjtöttem egy gitárra..30ezerbe került..Volt 15ezrem már..karácsonyra 10ezret,szilveszterre 5ezret költöttem a barátnőmre..


És rohadtul nem kapok semmit vissza,pedig életemben annyit nem mondtam neki hogy hülye,vagy a hangom nem emeltem fel..Mindent nyelek mint egy hülye..

Másfél éves kapcsolat..


Szóval lennének normális fiúk,de vagy épp normálatlan lánnyal vannak,vagy félénkek:)


Bár ezzel nem magamra gondoltam mert én imádom az asszonykám..:)

2011. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

Ja és a tesi nem is kötelező,bármikor ellehet jönni:)


19 fiú voltam.

2011. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz, hogy van olyan, ha magamból kiindulok. De épp ettől leszel férfiak álma és ezért akarnak téged! Figyeld meg ha pont ellenkezőjét adod meg magadról akkor mennyien nem fognak szeretni:) ha szexfüggőnek adod ki magad akkor máshogy állna a dolog. De pont ezért nincs esélyem nekem megismerni ilyen lányt, mert félnek tőlem, pedig tényleg szerelmet keresek és nem azt. Sok férfi csak szövegben jó fiú és már alig várja hogy kapjon valamit. A világ ilyen, ismerkedés előtt döntenek, meg feltételei vannak, aztán csodálkozik hogy rosszul döntött. Egy rendes fiú nem hozzá fel a szex témát pár hónap elteltével se, hiába mond mást valaki, én nem vagyok olyan, tudom magamról. A szó elszáll tudod, de más nem.
2011. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

szerintem ott rontod el hogy azokat a fiúkat nem veszed észre akiknek nem a testi vágyak az elsődlegesek

ez nem hiba mert a legtöbb ember így van ezzel.én is szoktam tiszta szándéktól vezérelve ácsingózni hiába olyan lányok után akik sorra esnek pofára de a "bővített keretbe sem férek be" náluk sose

Ekkor elmondom magam mindenféle szerencsétlennek de gyakran visszahallom másoktól hogy a lány aki 23aszorra kérdezte meg tőlem "hogy vagy mostanság?" az akart valamit tőlem de én egyszerűen nem a lányt láttam benne.

Ja hát annyiban más a helyzetem hogy hozzám még nem jött oda lány úgy hogy csak azt akarja de az alapvető hasonlóság mégis ott van hogy az egyik nem veszi észre a másikat

2011. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Biztos valami törvényszerűség, hogy 2 normális ember nem találhat egymásra. :(
2011. jan. 5. 19:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!