Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire fel lesz valaki prostituált?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire fel lesz valaki prostituált?

Figyelt kérdés

Konkrétan nem az út szélén álló lányokra gondolok,hanem azokra,akik a neten hirdetik magukat,hogy lakásra lehet jönni.

Miféle gondolat alapján lesznek ők kéjhölgyek?Miért jó ez nekik?Elhiszem,hogy büdös a munka,meg a szex jobb móka,de azért az,hogy naponta több férfi/nő megfordul náluk,az már kicsit beteges.Ezeknek a hátterében van valamilyen lelki gond,vagy esetleg kényszerítés(ebbe nem lennék biztos)?

Nem éreznek szégyent emiatt?Elsüllyednék szégyenemben,ha a testvérem vagy a gyerekem k*rvának állna....


2013. aug. 9. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
csak a pénz miatt
2013. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Mert hülyék minden máshoz, dugni viszont a leghülyébb nő (vagy férfi) is tud.
2013. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
"Fiatal voltam és kellett a pénz."
2013. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Könnyű pénzszerzési lehetőség.Ennyi.Némelyik többet keres egy hónapban,mint egy rendes munkás egész évben.
2013. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#2: Ez igaz, bár a minőség már más kérdés.


Kérdező: Fel is út, le is út.

2013. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Pénzre fel.
2013. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Akadhat olyan is, aki pszichés gondok miatt menekült bele,de szerintem a legtöbbjüket a "gyorsan sok pénzt keresni" gondolat bolondította meg! Nekem is van 1-2 ilyen ismerősöm, hihetetlen milyen vagyonra tesznek szert egyébként. Soha nem szégyenkeztek emiatt, a férfiak bolondulnak értük, a szomszédokon kívül más még csak nem is sejti, hogy ebből élnek.
2013. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy a pénz a fő mozgató rugó,de nem tudom.Jól jönne a pénz,de eszembe nem jutna,hogy akkor én most a testemből fogok megélni(ha nő lennék... :D )Bűntudattal,önérzettel nem tudnék elszámolni...Tényleg könnyű kereseti lehetőség,de elég borzalmas
2013. aug. 9. 14:10
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha csak a pénz lenne az oka, akkor kb. minden nő prosti lenne (bár akkor kevesebb lenne benne a pénz, ugye megnövekedett kínálat...:)


Szerintem 4 dolog kell hozzá:

- Nincs komoly (érzelmi) igénye a férfiakkal szemben

- Legalább minimális szinten szeret szexelni

- Laza a morális értékrendje ('belefér')

- Pénzéhes


Kihagytam valamit?

2013. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

az emberek nem egyformák! sokakat a kényszer viszi rá, de szerintem sokan élvezik is. még ha az elején nehezen is birkóznak meg a dologgal, de idővel kifejezetten élvezik a sok pénzt, hogy nincs munka és kötöttség, plusz a tudat , hogy ők használhatják ki a férfiakat. de ördögi kör! szerintem aki egyszer belekerül az nagy valószínűséggel ott is ragad. elvégre releváns tudása és munkatapasztalata nincs, tehát alkalmazottként sehova sem veszik fel, kivétel a nagyon alja munkára. azt pedig nem fogja elvállalni, mert egy hónap alatt keresne annyit mint ku*rválkodással 2-3 nap alatt.

mashlow piramis! a szégyen a pirais tetjén... sokadlagos. jópár lány van aki már simán nyugdíjba mehetne 30-35 évesen mert annyit megkeresett már, de nem tud, mert megszokta a luxust. ha egy darabig csak marha steaket eszel akkor nehezen fogsz visszaszokni a csirkeszárnyra...

egyszerűen vannak olyan emberek akiket nem érdekelnek a társadalmi dogmák mert a maguk szabályai szerint játszanak. ergó még k néznek le téged, hogy mennyivel többet keres munka nélkül mint te munkával.

2013. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!