Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés szeretőnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szeretőnek lenni?

Figyelt kérdés
Csak azok írjanak, akik ilyen helyzetben vannak vagy voltak.

2013. aug. 9. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kimondottan jó, és kellemes. De lehet, nem egy dologra gondolunk.
2013. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
megalázó!
2013. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
gerinctelen!
2013. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem megalázó volt, nem a klasszikus értelemben voltam szerető...


18 éves voltam, a párom 19.. Szakítottunk, majd újra összejöttünk, amikor 1 hónappal később kiderült hogy én vagyok a 3. Fél a kapcsolatban, naivan azt hittem csak azért kelll titkolózni a barátok előtt, hogy sikerül-újra a kapcsolat, a barátnőm jött rá a turpisságra, szerencsére elmondta, pedig eleinte rá is haragudtam... Azóta eltelt pár év, de pár hónapon belül el is jegyezte azt a lányt, mai napig együtt élnek, amúgy ez a lány is előttem volt már a srác bnője...az is lehet, hogy végig meg is volt neki, amíg velem ,járt'


Megalázó volt ezt tudom mondani, mivel ez azt jelenti, hogy nem én voltam az első, nem szeretett, de jó szórakozás votam neki, még a szüleinek is bemutatott...


Soha az életben nem mennek bele önszántamból ilyenbe...


26/n

2013. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
eleinte izgalmas is lehet, később szimplán csak sz.r
2013. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
rossz...
2013. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elején jó volt, izgalmas. De azután beleszerettem, utána már több volt benne a rossz mint a jó.
2013. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem egész jó érzés, mert hamar megunom az együttélős kapcsolatokat. Sokáig pedig egy épeszű pasi sem akar velem "se veled se nélküled" kapcsolatban élni, csak aki nem független. Imádom, mert minden vágyam ki van elégítve miközben nem kell magam elkötelezni. Valószínű ezért nagy az összhang köztünk, mert semelyikünk sem telepszik a másikra.
2013. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A szeretői stáusz izgalommal jár, a titokzatosság vágya fokozza az együtt létet a titkos viszonyt. A szerető az aki mindig kimarad az ünnep napokból, a férfi életének fontos dátumaiból. Ő az aki mindig a második, ha véletlenül első helyre lép a férfi életében, akkor is örök féltékeny lesz, hogy őt nem-e csalják meg ahogyan ő tette anno.

A szeretői státusz, csak az elején nagyon izgalmas, de a vége mindig a sirásé, a keserűségé akkor, ha a férfi ilyen vagy olyan okból kifolyólag hosszú távon hónapok évekig is hitegeti a szeretőt, hogy majd...ezek a majdok általában soha nem lesznek beteljesültek.

Aki belép a szeretői stáuszt hordok sorába és nincs senkije, ne remélje hosszú távon, hogy boldog élete lesz, ne is ringassa magát benne...

2013. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
rémálom lett belőle mindkettőnknek, őrült szerelem, idegösszeroppanás a megcsaló részéről, totál padló az én részemről, bár nagy nagy szerelem volt örülök h részese lehettem, de tanultam is belőle hogy soha többet,most már vagy minden vagy semmi..
2013. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!