Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rossz érzés szeretőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macskox77 kérdése:

Miért rossz érzés szeretőnek lenni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 19:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lelkiismeret?
2013. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mert sose lehet a szerelmeddel addig, amíg csak szerető vagy.
2013. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem voltam soha szerető, de gondolom elég vacak érzés, ha valaki más kapcsolatát teszed éppen tönkre...

Mellesleg a "párod" sem vállal fel, mert nem szakít a barátjával / barátnőjével -> nem jelentesz neki semmit.

2013. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Megalázó is..pedig ő nem bánt engem semmivel,de mégis igy érzem...
2013. máj. 1. 19:39
 5/16 anonim ***** válasza:

Feleség mellett szerető vagy szerető/baba/barátnő státusz?


Feleség mellett szerető nem lennék, semmi értelme nincs. A barátnő státusz, pedig időval 1-2 év átalakul normális esetben menyasszony/feleség státusszá.


Engem a házasságkötésig zavart, hogy barátnő vagyok, úgy éreztem a szex részével kihasznál.

2013. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Barátnője van..én meg egyre idiótábban viselkedek vele,követelőzöm h keveset talizunk...szerintem elege is van már belőlem..munka,bnő mellett alig-alig ért rám...1 hónapban kb:egyszer,én kiakadtam és mondtam h vége,nem is kell h gondod legyen rám ezután.Ő meg természetesen nem reagált csak annyit h: ez nem igaz,csak kevés az időm..
2013. máj. 1. 19:59
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát, én keféltem olyan csajt, akinek volt pasija, számomra izgalmas és mókás is volt, mikor együtt láttam őket.
2013. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pasiból vagy azért..:) mi nők máshogy éljük meg a dolgokat:)
2013. máj. 1. 21:30
 9/16 anonim ***** válasza:

Magadra vess. Minek kezdtél ilyen pasival?

Soha nem mentem volna bele, hogy másodhegedűs legyek.

Szakíts minél előbb, ebben a pasiban nem lehet megbízni. Még ha végül téged is választ, bármikor beléphet a képbe ismét egy harmadik.

2013. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

Miért rossz ribancnak lenni... Hát Istenem, szerinted miért?:D Mert lelkiismeret nélkül szolgálod ki más testi igényeit, és másra nem is vagy neki elég jó? Meg mert az illető párját úgy áthúzod, hogy csak na? Bezzeg, ha veled tennének ilyet, gondolom pampognál miatta. Vagy nem?

Azért rossz, mert nem ismered azt a szót, hogy becsület.

2013. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!