Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak már nem jön be ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak már nem jön be ha a pasi vicces?

Figyelt kérdés

Volt már sok barátnőm és szinte mindegyiket a laza, vicces stílusommal sikerült meghódítani, persze nem ugyanazokkal a poénokkal. Nem viszem soha túlzásba de szeretem látni ha egy lány nevet és szeretem kicsit boldoggá tenni őket. Általában 2 hét alatt sikerült elérnem, hogy belém szeressen egy ismeretlen lány. Most amikor már komolyat akarok már csak azért se sikerül vagy csak nem olyanokat fogok ki akiknek ez bejön. Ha nem viccelődök akkor unalmas vagyok, félreértés ne essék, ha kell tudok komoly is lenni de nem szeretek.

28 leszek.



2013. aug. 9. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy tényleg vicces az ember, vagy a másik csak kínjában nevet. Ráadáasul rengeteg olyan "viccessrác" van, aki az első pár alkalommal még oké, de egy idő után egyszerűen túl sok és idegesítő. Találkoztam már nem egy ilyennel, egyértelműen nem működött a kapcsolat.
2013. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van sok olyan ismerősöm aki nem tudja már hol a határ... De amúgy én szeretem a humoros pasikat :D
2013. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem a humort, de abból is az intelligens humort. És azt is mértékkel. Tehát hosszú távon már tényleg vannak idegesítő pasik. De sajnos a humor nem elég.
2013. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Egy 28 éves pasiban már nem a jópofa, vicces kisfiút keresik a nők, hanem az érett, megfontolt, stabil, és biztonságot nyújtó férj- és apajelöltet.

Hiába viccelődsz, egyre inkább nem te vagy a célközönség.


Ideje megkomolyodni!

Ami persze nem azt jelenti, hogy mostantól fapofával kell járkálnod, lehet humorizálni, de módjával, és az alpári stílusról egyre inkább az intellektuális humor felé kell váltani.


Jó, ha adott helyzetben vissza tudod fogni magad, és viccelődés helyett komoly, és lehetőleg tényleg értelmes válaszokat tudsz adni...


Vénülsz öregem, és ezt most nem rosszból mondom, csak mint tényt.

2013. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem ha változik a nő akkor miért nem jó ugyanaz a 40 poén?
2013. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mindenki nevetni szokott általában a poénjaimon. Amikor már fáradt vagyok vagy túlságosan kipihent akkor agyzsibbasztó vagyok és tényleg nehezebb elviselni mint amúgy de randik előtt megfelelően vagyok kipihent.

A leghosszabb kapcsolatom 5 év volt, a másik majdnem 4 év, 2 év és a többi nullától 10 hónapig vegyesen. Azt hiszem annyira nem vagyok elviselhetetlen. Tudom hogy ideje lenne jobban felnőni, komolyodni de nem megy. Nekem olyan nőre van szükségem aki mellett önmagam lehetek, van humorérzéke és ő is szeret viccelődni. Az 5 éves ilyen volt de sajnos csúnya vége lett.

2013. aug. 9. 19:24
 7/10 anonim ***** válasza:
mi lett a vége?
2013. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rajtakaptam egy barátommal, pár hónap múlva kibékültünk de nem tudtuk folytatni.
2013. aug. 9. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ez rossz poén volt tőle...
2013. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Értékelendő dolog,ha valaki vidám,pozitív,és még humorérzéke is van.Ezzel nincs baj,talán a párválasztásnál lősz mindig mellé,talán kevés a humorod,mert lehet,hogy mellette van kismillió rossz tulajdonságod is.Ezt neked kell érezned,ennek megfelelően pedig változtatnod.
2013. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!