Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti elhagyták barátnőtöke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti elhagyták barátnőtöket ha védekezés mellett teherbe esne?

Figyelt kérdés

Leginkább a teenager korú fiúk válasza érdekelne de idősebbek is írhatnak.


Kort is írjátok.



2013. aug. 9. 21:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem hagynám el!És örömmel felnevelném a gyermekemet (persze szülők is segítenének)de ha a barátnőm el akarná vetetni a babát akkor tuti ott hagynám akármennyire is szeretem, nekem gyilkosok nem kellenek.persze megpróbálnám lebeszélni de ha hajthatatlan akkor a kapcsolatnak is vége.megkérdeztem sok korombeli lánt, hogy mit tenne és 75 százaléka abortus mellet döntene :S


18/F

2013. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem Pirellit kell felhúzni, és nem lesz ilyen gond.
2013. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Egy gyerek ilyen fiatal korban sok teher hiába írjátok h megtartanátok így-úgy,elég hülye világban élünk,de ha egy 16-17 éves fiatal lányon meglátják h terhes már egyből lenézik..
2013. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Dehogy hagynám el. Én lennék a legboldogabb ha meglepi lenne egy pozitív teszt valakitől ! :)

21/F

2013. aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én 18 éves lány vagyok és csak tátom a szám ilyen válaszok láttán...
2013. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

19:55 Kedves 18 éves leányzó!

Ittvagyunk :) ezek szerint ennyi fiú nem hagyná ott a barátnőjét,még akkor sem ha babás lenne a helyzet :)

Hát remélem igazából is igy csinálná mindenki!

Egy kicsi gyermekre NEM TEHERKÉNT,hanem Jövőként kell tekinteni!!!

21/F :D

2013. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Persze, egyértelműen én is megtartanám ha "becsúszna", de azért óriási teher is, főleg ilyen idősen. Mégis a válaszokból nem úgy gondolom, hogy kényszerből maradnátok, hanem tényleg szeretnétek. Viszont mi van ha pár hét, hónap után jönne a baba? Amikor szinte még az anyukát se ismered..:)

18/L

2013. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az a kerdes, hogy elhagynatok e?Akkor te nem is szereted a baratnodet, es ha mar a baratnod es le is fekszel vele, akkor feltetelezem, hogy azert vagy vele, mert szereted. Vagy legalabb is ennek igy kellene lennie. Az, hogy valaki ezert elhagyna, az nemhogy nem szereti es nem tiszteli, de egy gerinctelen ember. Csak az tenne meg aki nem szereti a masikat.
2015. jún. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!