Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít a nőknek? Teljesítmé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít a nőknek? Teljesítmény, vagy kinézet?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy mi számít a nőknek? Minél nagyobb izmok, vagy minél nagyobb sportteljesítmény? Magamból kiindulva nem vagyok egy vézna gyerek (19 év, 178cm, 74 kg testsúly, túlsúlyban izom). Már évek óta verseny kerékpározom, elég jó a teljesítményem: 80km-t 2,15 óra alatt simán lehúzok. Kb. ennyire vagyok izmos:

[link]


Akár többet is fel tudnék edzeni, ám az a teljesítménymre rossz hatással volna.



2013. aug. 2. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
jó így
2013. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát öregem ha tényleg így nézel ki akkor minek jöttél ide? o_O ilyen alkattal azt a p*csát kapod meg amelyiket csak akarod :))
2013. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dag ***** válasza:
39%

fighter


Tudod mi számít a nőknek? Hogy 1,2 másodperc alatt hány 10 ezrest tudsz megvillantani.

2013. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nőknek az számít, hogy ne rohadj a testszagtól és ne csak a lyukat lásd bennük. ;)
2013. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
jaja az a lényeg hány darab Szent István király van nálad :)))
2013. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!