Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit jelentsen? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelentsen? Miért vannak még mindig ott azok a képek?

Figyelt kérdés
Mikor a pasimnál voltam, megengedte, hogy netezzek, sőt, hogy bármit csinálhatok a gépén. Elment pár percre és kíváncsiságból bele néztem a képek mappába, mert pár nappal korábban készültek rólunk közös képek, azt hittem hogy feltette őket. Ahelyett az exéről és róla készült rengeteg ölelkezős képre bukkantam. Csak ők voltak semmilyen más kép. Mikor szóvá tettem, nyugodt volt. Kiderült, hogy a D lemezen is rengeteg kép volt a lányról.
2013. aug. 9. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Emlék...?
2013. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valahol tárolnia kell az emlékeit. Ha szereted, bízz meg jobban benne.
2013. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
miért kéne kitörölnie az emlékeit? te kitörlöd majd a nagyapád képeit ha meghal?
2013. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez elég fos érzés lehet...nekem a volt csajom csinálta ezt...csak neki a facebookon voltak képek :/
2013. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most nem erről van szó, de ott csak róluk készült képek voltak, semmi más. rólunk meg semmi. és mindig a csajról áradozik.nem törlök ki senkit én sem, hanem elrejtem egy másik mappába. ennyi.
2013. aug. 9. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a barátom fotóalbumában láttam az exeiről képeket, meg sem akarta mutatni az albumot, de szerettem volna látni...nem volt jó érzés, de megértem, hogy most nem fogja a kukába kidobni az egészet, én sem tenném...Ez szerintem érthető! Az már más lenne, ha pl. naponta nézegetné és a múlton merengne!
2013. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!