Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HA én ilyen kettős ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA én ilyen kettős ember vagyok, az hogy tetszene nektek?

Figyelt kérdés

Zenében is remekül tükröződik, meg mindenben, hogy van egy kedvesebb, érzékenyebb oldalam, meg egy durvább, és egymást váltogatják...

Pl zenében: Slipknot- Marian and the diamonds.


2013. aug. 9. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
skizo
2013. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeretem amikor valakinek változatos a zenei ízlése, nincs leragadva egy műfajnál. Én is mindenféle zenéket meghallgatok.
2013. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Áhh... Nem baj :D Én is ugyanilyen vagyok, sőt én valamikor klasszikusokat is hallgatok...
2013. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én minden fajta zenét szeretek kivéve a disco vagy popzenét.

De persze ha ezen két személyiséged percenként változik akkor van baj.

2013. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kérdés NEM a zenei ízlés volt az csak példa volt :DDD a kérdés az hogy gáz e ha ,,kettős'' ember :DD lehet tényleg skizo vagy :DD ha komoly akk menj orvoshogy vagy pszichológushoz (asszem így kell írni) :D
2013. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5ös, igen, csak példa volt...

Vonatkozik ez minden részére az életnek.

Szerintem nem olyan elmebeteg szinten van, de azért nagy a különbség a 2 véglet közt, ami bennem uralkodik.(jobb fogalmat nem találtam rá...)

2013. aug. 10. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!