Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaznak tartjátok azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaznak tartjátok azt a közhiedelmet, hogy mindenkinek van egy párja valahol? Vagyis azt, hogy nincs olyan ember, aki nem tetszene senkinek sem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 00:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Asszem ebben van valami igazság. Főleg ha az ember elismeri magát olyannak amilyen, és nincsenek túl nagy elvárásai magához mérten a kiszemelt személlyel szemben, akkor a valóságban is összejön a dolog :) De majd a későbbiekben derülhet ki hogy ő e az igazi biztosan !

20/F

2009. ápr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Az első fele nem igaz - de a második igen.
2009. ápr. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
szerintem igaz:D
2009. ápr. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg az van, hogy több lehetséges "párod" is van, aztán vagy találkozol az egyikkel, vagy nem. Olyanban nem hiszek, hogy neked van rendelve valahol a világon egyetlenegy ember, akivel le kell élned az életed... És ha valami baleset folytán az a másik meghal? Mondjátok, hogy az Igazival ez biztos nem történhet meg... Én azonban mégis úgy gondolom, hogy nincs 1 adott ember az univerzumban. Viszont szeretném azt hinni, hogy én is megtalálok egy ilyen valakit. :)

A második fele pedig biztosan igaz. Miért olyan elképzelhetetlen, hogy a több milliárd ember közül legalább egy legyen, akinek tetszel? :D

2009. ápr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, van-e mindenkinek párja (szerelmi szinten), hiszen voltak nagy szentek, akiknek nem a család volt életük legnagyobb célja, mégis kiteljesedtek a boldogságban (Assisi Szent Ferenc pl.), viszont úgy gondolom, mindenki, akinek van párja, csak az Igazi mellett lehet igazán boldog.


A második kérdésre se tudom a pontos választ, mert nem ismerek minden embert, de az biztos, hogy aki szeret, az úgy szeret, ahogy vagy.

2009. ápr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Én szerintem nem is csak egy van, mert gondolj csak bele, majdnem mindenkivel kicsit más a viszonyod...


És olyan sok-sok ember él a világon!!!

2009. ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaz. Csak sajnos nem biztos, hogy megtalálják egymást, vagy egyszerüen elmennek egymás mellett.
2009. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ez baromság, nézzük logikailag, ahogy azt az előző válaszoló megmondta nem kehet egy pár kirendelve mellénk mert mivan ha meghal, akkor egyedül élsz tovább? És most genetikailag, a fiuknak xy kromoszómájuk van míg a lányokank vagy x vagy y, a földön az idp teltével egyre több a lány, már manapság is, most mi van azzal a töbséggel? azoknak nincs párjuk?, hogy létezik olyan ember aki nem tetszik senkinek ne az szem igaz, itt vagyok ÉN 18 évesen a közelébe nem kerültem a lányoknak, naprol napra egyre rondábbnak érzem magam, mások azt mondják hogy nincs velem semmi baj de én nemtok mást hinni, tehát röviden szem az első baromság az második igaz
2009. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
az első állítás már akkor borul, ha éppen páratlan számú a Föld lakosainak száma. A második rész az viszont valószínűleg igaz, de valószínűleg sokszor ezek az emberek soha nem találkoznak, mert épp a világ másik végén laknak.
2009. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

Az első részre: hülyeség, minden embernek a saját tudajdonságaitól, akaratától, önbizalmától, etc- től függ, hogy valaha lesz-e nője. Nekem van egy ismerősöm, 26 éves, pokolian ronda, sunyi, alattomos, gerinctelen, plázacica az elvárása, és fél a nőktől... Nah, neki soha nem lesz, arra a nyakamat teszem...:D

Ő is valahol valakinek biztos tetszik, csak épp eltérő kontinensen...:D

23/F

2009. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!