Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szedjek fel egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjek fel egy lányt egy hangos buliban? (szórakozóhely)

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Általában úgy kezdem, hogy iszok keveset, táncolok. Van hogy táncolok a csajjal, fogom derekát stb. De legtöbb esetben mielőtt megcsókolhatnám lelép, mert megunt vagy nem tudom, de ha meg is próbálnám csókolni, lehet elmenne akkor is (volt példa). Szóval nem tudom, hogy jut el valaki oda, hogy haza visz egy csajt buliból. Ott nem lehet beszélgeti meg semmi szóval nem tudom mi a technika. Nem nézek ki rosszul, ronda fickókat is látok hogy hazavisznek valakit. Szóval mi a rejtély?
2013. aug. 9. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, akkor sehogy!
2013. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én jót akarok magamnak ezért szeretnék végre felszedni valakit ennyi
2013. aug. 9. 23:46
 3/5 anonim ***** válasza:
keress csúnyát, ott nagyobb az esély hogy benne lesz
2013. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így csak akkor van esélyed ha brutál jól nézel ki. Félre kell hívni de mivel általában többen vannak kell egy haver aki bnőjét/barátnőit lefoglalja amig te próbálod összeszedni. Ez egy egyszerű játék :))) Félrehívod, fizetsz neki italt, beszélteted viccelődsz pár perc és már viheted is haza, a barátnői meg azt se tudják hova tűnt.
2013. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha külsőd nem tudod használni hazsnáld a személyiséged ...
2013. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!