Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek hogy végre megértse? Miért csinálja ezt egyáltalán?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy olyan egy-két hónappal ezelőtt a barátnőimmel elmentünk szórakozni, egyik barátnőm szülinapját ünnepeltük. Megismertem ott egy nálam nem sokkal idősebb srácot akivel csak beszélgettem, nem táncoltam senkivel hisz van barátom és tudom ezek rögtön tapiznának. Ez a srác nem aki amúgy rendesnek tűnt, nem tapizott és nem akart lefektetni hanem elhívni valamikor valahova amit elutasítottam. Nem mondtam meg rögtön hogy van valakim, annyira sajnáltam olyan kedvesen próbálkozott és a zene is túl hangos volt. Olyan ittasnak tűnt azt hittem elfelejt úgyis mindent. És tévedtem mert rá két nappal bejelölt egy társasági oldalon, visszaigazoltam majd megírtam neki mindent hogy sajnálom az csak egy buli volt, van valakim akit szeretek és csak nem akartam hogy rosszul essen neki, amúgy rendesnek tartom és sok sikert más lányoknál. Azt hittem lekopik de nem, tovább irkált meg nyomult, próbáltam lerázni lekoptató szövegekkel, úgy tűnt leáll. Ki is töröltem akkor de erre most látom megint írt.

Miért csinálja ezt? Mikor megismertem nem kellettem magam vagy ilyesmi, úgy beszéltem vele mint bárkivel aki haver vagy ismerős. Tudja van barátom és őt szeretem ő kell nekem megírtam neki világosan és nem érti meg. Azzal jön még bármi történhet ezzel a kapcsolattal ami miatt mi összejöhetünk addig is találkozgassunk. Közben egyre kevésbé szimpi nekem mert rájöttem tök beképzelt szinte mindig magát fényezi ebben meg abban milyen jó mások szerint is.

Mit tegyek hogy végre békén hagyjon?


22/l



2013. júl. 31. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ne törödj vele utoljára mondd meg neki hogy nem érdekel és mondd azt hogy akkor sem jönnél vele össze ha nem lenne senkid mert nem tetszik a stilusa. Késöbbiekben ne reagálj a leveleire, tiltsd le.
2013. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pl tiltsd le azon a közösségi portálon, ahol rád írt!
2013. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ennyire nem akartam durva lenni hogy le kelljen tiltanom, nem szoktam rosszba lenni úgy senkivel. Reméltem azért hogy békésen le tudjuk rendezni és megérti majd, nem gondoltam ez lesz belőle.

Itt gyakorin olvastam a tiltás csak jobban buzdítja azt aki zaklatja a másikat. Olyanról is hallottam valaki letiltott egy zaklatót erre az csinált magának másik oldalt és arról irkált.

Tényleg, ha letiltom és másik lapról irkál az ellen mit lehet tenni? Tiltsam annyiszor ahányszor más lapról ír?

2013. júl. 31. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:

1: ignorálod

2: letöröd a szarvát valahogy


Az első egyszerűbb és veszélytelenebb.

2013. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!