Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, asszonyok, vállalkozná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok, vállalkoznátok egy ilyenre?

Figyelt kérdés
Bevállalnátok egy többkörös, topless iszapbirkózást csak egy szál tangában? nem feltétlenül közönség előtt, akár ingyen akár pénzért

#szórakozás #pénz #buli #bevállalnátok
2013. aug. 10. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:

persze cuncikám

98/N

2013. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te meg közben matyiznál, mi?
2013. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

persze hogy

minden vágyam hogy perverz idióták arra élvezkedjenek hogy én a kedvükért az iszapban fetrengek és egy másik nővel birkózok

2013. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze :)

Közönség nélkül a barátommal :)

(ingyen)

2013. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
természetesen úgy gondoltam, hogy egy másik nővel
2013. aug. 10. 10:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Meglepően sok csak csinálja, vagy szereti/szeretné csinálni, de inkább ahogy az egyik lány írja, a párjával, közönség nélkül
2013. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Meglepően sok csak csinálja, vagy szereti/szeretné csinálni,..." (a "csak" gondolom csaj akart lenni)

És ezt te honnét tudod ilyen jól? :D Mert én azért nehezen tudom elképzelni, hogy annyian csinálják

2013. aug. 11. 23:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, csaj, elnézést az elírásért:)


Tapasztalat;)

2013. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!