Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Mi kell ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Mi kell ahhoz, hogy NE találjátok csúnyának egy ffi/fiú arcát, fejét?

Figyelt kérdés
Pl. ha szimmetrikus a pasi arca, akkor már nem lehet csúnya, vagy ez csak szükséges de nem elégséges feltétel? :)
2013. aug. 10. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
csillámporos mosoly szükéges
2013. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mirellus válasza:
Szerelem.:)
2013. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ránézek és azonnal tudom, hogy tetszik vagy nem. Mindenkinek más jön be, erre nem lehet megfelelő választ adni. A szimmetrikus arc még nem feltétlenül lesz vonzó a szememben.
2013. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet igazán elmagyarázni, az összhatás a lényeg.


Viszont azt tudom, hogy nem a szimmetrián múlik nálam. Láttam már bűnronda fejet, ami tökéletesen szimmetrikus volt. Meg volt olyan szerelmem, akinek gyönyörűnek láttam az arcát, de totál asszimetrikus volt, képeken különösen látszott.

2013. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mondjuk egy olyan pillantás ami feledtet mindent... nem tudom
2013. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerelem. Ha szeretem, akkor számomra helyes, legyen ovális az arca, barna vagy kék szeme, vagy stb stb sorolhatnánk, de igazából nem ez a lényeg. Egyszerüen vegyen le a lábamról, mosolyogjon sokat, és a tekintetével faljon fel. Nem csoda hogy imádom a párom szemét és száját. :) De ha más milyen lenne akkor is tetszene, elvégre szerelmes vagyok belé. :))

16/L

2013. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

az fontos,hogy az arcához megfelelő frizurája legyen,és hogy legyen higénikus...pl.ne rothadjanak a fogai.a szimmetria annyira nem lényeges.

egyébként ne legyen bunkó.ez a kinézeten is sokat segít:) 14/L

2014. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!