Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy férfi borotválja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy férfi borotválja a mellkasát és a lábát? 23 éves vagyok, de nem tudom elviselni, ha szőrös valamim.

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 14:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
szerintem nem
2013. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
inkább legyen szörös mint csupasz!
2013. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

en a f@rkam, hasam, mellkasom, es a honom aljat borotvalom.

Nekem erkolcsileg nem ciki. A tarsadalmi etikara meg sz@rok magasrol...


(39F)

2013. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Uhráááuuurh!

Üdv: Csubakka

2013. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát, ez valahogy határeset a homi és az igényes között.


Szerintem pont ezek azok a részek amiket egy férfinak nem kell borotválnia. Szőrös mellkas, kar láb nem gáz ellenben a háttal, hónaljjal és intim részekkel.

2013. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
elég ga(l)y
2013. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Szerintem pont ezek azok a részek amiket egy férfinak nem kell borotválnia. Szőrös mellkas, kar láb nem gáz ellenben a háttal, hónaljjal és intim részekkel."


Semmit sem kell, csak lehet. Esetleg bizonyos körökben ajánlott.

"ellenben a háttal, hónaljjal és intim részekkel."

Mutasd már meg hogy borotválod le a hátad...

Amúgy meg elég vicces egy férfi, ha a hasa, combja szőrös, a p_csénél meg le van borotválva.. halálra röhögném magam ha látnám.

2013. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Én utálom ha egy pasi úgy néz ki mint egy meztelencsiga. Undorító. Egyszerűen nem férfias! Ha a mellkasát , az intim területet avgy a hátát borotválja, az még egy nagyon nagyon nagyon elviselhető dolog, de a hónalját, az alkarját és a lábait semmi esetre se borotválja, mert egyszerűen elhányom magam tőle!
2013. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ma 14:29


Igazi science fiction az, hogy mondjuk megkéred a barátnődet, hogy szőrtelenítse a hátad? Vagy nem teljesen csupaszra vágod az intim részeket, csak nagyon rövidre, hogy ne nézzen ki hülyén?

2013. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem gázos...egyszer egy ismerősöm leborotválta a mellkasát (igaz fogadásból) de nagyon visszataszító volt, amikor 1-2 milis borosta volt ott...(Nyár volt, ezért láttam.) És nem hiszem, hogy aki alapból borotválja, mindennap letolja, hogy ne legyen borostás...
2013. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!