Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez ebben a korban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez ebben a korban mennyire ciki, gáz, béna, lúzer dolog?

Figyelt kérdés
Szóval, 26F vagyok és még otthon élek a szüleimmel egy panel lakásban 1 kis szobában.. Ami alapból lehet, hogy nem gáz, de van munkám, hál istennek jól is keresek, simán megtehetném, hogy albérletbe költözzek, de sose jutottam el odáig, hogy megtegyem, bár ötlet szinten már megfordult a fejemben. Eddigi barátnőknek ez nem volt gond, Én nem csináltam belőle problémát, Ők sem, legalábbis látszólag. Szóval szerintetek gáz? Ez gondot okozna nektek egy alakuló vagy akár egy kialakult kapcsolatban? Amúgy mennék is, meg nem is, hezitálás van, bár eddig 60-40 a lelépés javára..

2013. aug. 8. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozna gondot, csak akkor ha már az összeköltözésen lenne a sor, de te mégis anyuciékat választanád. De ugye ez azért a megismerkedéstől jóval odébb van.
2013. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódd túl a dolgot, az én párom 32 éves és még mindig otthon él anyukájával a panelban. Nincs ebben semmi különös, ha majd megtaláltad életed párját, akkor egy idő után úgyis elérkezettnek látod az időt, hogy vele költözz össze, addig pedig az a legkényelmesebb, hogy otthon élsz. Már ha anyukádnak sincs ellenére ugyebár :-)
2013. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de csak mert én olyan nő vagyok, aki úgy véli a felnőtt embernek le kell válnia, ha megteheti!
2013. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem késtél le semmiről. :)


Viszont valami kérdenék: pénzspórolás miatt nem költözöl el, vagy annyira kötődsz a szüleidhez?

2013. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát... ha családod lesz, akkor valószínűleg kevés lesz az az egy szoba, meg hát a panellakások zömmel nem azzal a céllal épültek, hogy mondjuk 3-4 generáció éljen együtt. Mondjuk az én szememben az csak az individualista, fogyasztásra alapozó társadalom káros hatása, hogy csak azt tekintik igazán embernek, aki tök egyedül él, holott azt tapasztalom, hogy a mai világban sok fiatal költözik vissza pl. családi házba a szüleihez, mert egyedül képtelenek boldogulni. Persze a mai világban mindenhonnan az zúdul az emberekre, hogy fogyassz többet, költözz külön, mert milyen ciki már, hogy huszonévesen otthon laksz, holott akár külön albérletben is tengődhetnél a fizetésedből (vagy épp a semmiből, ha nincs munkád). Ha családod lesz, akkor valószínűleg úgyis költözés lesz a vége.
2013. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha nem anyuci törli ki a fenekedet is, és nem viszi neked minden reggel ágyba a kakaót.
2013. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Engem zavarna. Volt dolgom ilyen srácokkal, nagyon furcsa, gyerekes volt a gondolkodásuk. Nem lehetett nyugodtan szexelni, meztelenül mászkálni, kettesben lenni. Amikor komollyá vált a kapcsolat, azt éreztem, hogy "meg kell küzdenem" a szülőkkel a fiukért. Összeköltözés végül persze nem lett...


A párom már rég külön él, pedig élhetne a szüleivel, de megéri neki ezt a pénzt a függetlensége. Nekem ez szimpatikus, vonzó.

Mondjuk tény, hogy én is korán elköltöztem és nagyon önálló életet élek, ezért extra érzékeny vagyok erre a kérdésre.

2013. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem zavar, hogy a párom (20/f) a szüleivel él, mert a heti 2-4 alkalom, mikor nála alszunk, az elég nyomasztó számomra... Az anyuka gyakran ránktör, kopogás nélkül beront, ha ottfelejtem a cuccom, simán pakolgatja a bugyimat meg minden cuccomat, mellesleg elvárják hogy mindenről beszámoljunk, és lebasznak ha nem eszünk levest... Hát nekem ez sok! Várom már, hogy lassan leváljon anyuci szoknyájáról... Habár a tesói (35-38 éves férfiak) még mindig nem tették meg. Szóval kicsit félek...

Én képtelen lennék a szüleimmel élni.

19N

2013. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a a válaszokat!


#4-es: Igazából egyik sem. Spórolni már megspóroltam amit kellett, most már csak kényelmes bizonyos nyilvánvaló szempontokból.


Semmi ilyesmi, hogy ágyba hozná Muter a reggelit, meg ruhát készítene ki.. :D Fizetek itthon is rezsibe, kajába, számláim vannak.. Tehát nem ingyen vagyok itt tulajdonképpen. Igazából egyre jobban úgy érzem, hogy szorul a hurok a személyes terem, szabadságom körül, de aztán elmúlik ez az érzés.. Fura. Mintha megint 16 lennék. :D

2013. aug. 8. 19:32
 10/13 A kérdező kommentje:
#8: uhh ilyen nálam sose volt :S
2013. aug. 8. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!