Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim hogyan vegyem rá hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim hogyan vegyem rá hogy engedjenek el párommal nyaralni?

Figyelt kérdés
Balatonra mennénk párommal akit ismernek, 2hónapja járunk. 18 éves lány vagyok és még nem tudják, hogy nemi életet élek, és eddig nem is igazán voltam el otthonról.
2013. aug. 10. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond meg, hogy mész és kész. Nehogymár 18 évesen ők döntsenek helyetted.
2013. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves a párod?
2013. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak én utálom azt a szót, hogy "párom? Idegbajt kapok ettől a hülye szótól. Miért nem lehet azt mondani, hogy barátom, barátnőm, csajom, ágyasom vagy akármi csak ne ezt! :S 19F
2013. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Állítsad már le magadat utolsó, egy kérdés nem volt elég, amit kitettél erről a témáról? Én is használom a PÁROM szót, mert szerintem szebb, mint a sima barátom/barátnőm. Senki nem kíváncsi rád, takarodjál aludni!

Amúgy 18 évesen már eldöntheted egyedül, mit akarsz. Viszont beszélj meg mindent a szüleiddel, hogy érezzék, hogy nincsenek kihagyva a dolgokból. És hát valahol el kell kezdeni, ezt ők is tudják. :) Jó nyaralást.

2013. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: Elég retardált és műveletlen vagy, ha nem találod szép kifejezésnek a "párom" szót. A párom szó az egyszerűen a szép szerelmben használják. Olyan mint a társ, a szerelme. Pasim, csajom, dugó partnerem....na ez a te szinted. Szórakozz ott, de nélkülem/nélkülünk. Remélem olyan szép kapcsolatod lesz amilyennel illeted a PÁROD...
2013. aug. 10. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!