Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az idősebb férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az idősebb férfiak néznek meg jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt vettem észre, hogyha önbizalommal telten sétálok az utcán, akkor leginkább az idősebb korosztály néz meg magának (30-40 év körül értem). Nem hencegésből kérdezem, hanem tényleg érdekel! Nem hiszem, hogy idősebbnek nézek ki a koromnál (17 éves vagyok), és mégis... Semmi bajom az ilyen korú pasikkal, sőt, sokan nagyon vonzóak, de miért van ez?


2013. aug. 10. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ők jobban kiéheztek.
2013. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert te is őket figyeled, a többieket meg nem veszed észre.


28F

2013. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ők már nem igyekeznek azon, hogy ne vedd észre, hogy megnéznek.
2013. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért mert ezzel a kérdéssel üzensz az idősebb férfiaknak, hogy lehet neked privátozni, a jól kinéző 17 éves lánynak akit még az utcán is megnéznek?


Ravasz ;)


29F

2013. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tévedsz utolsó, nem ezért írta ki!
2013. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor tévedek utolsó, el tudom viselni. De te honnan tudod, ezt ilyen biztosra? Csak nem te magad vagy a nagy kérdező? :)


29F

2013. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem! Onnan tudja, hogy volt, aki írt, és megmondtam, hogy nem privátért írtam ki a kérdést. Pedig szimpatikus volt az illető.


Na mostmár lefekszem.

2013. aug. 10. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!