Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról hogy egy magyar lány és egy pakisztáni fiú összejöjjön, ráadásul 7 év korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már vannak itt hasonló kérdések, de kíváncsi lennék mindenre, pozitív és negatív véleményre is. (Tudom hogy a rasszista és diszkriminatív hozzászólások sem elkerülhetők.) Egy 16 éves lány vagyok és udvarolt nekem egy 23 éves pakisztáni fiú. Egy vonaton találkoztunk, angolul beszélgettünk, majd kb. fél évig chateltünk egymással (kisebb kihagyásokkal, valamikor sűrűbben), de mindig elutasítottam akárhányszor felmerült a lennél-e a barátnőm téma. Nem telefonáltunk, nem kameráztunk, csak beszélgettünk (legtöbbet facebookon), de őszintén be kell vallani teljesen belezúgtam :/ Sokan mondták már hogy csak hiszékeny vagyok, de azok alapján amiket írt szerintem ő is belém. És miért maradt volna velem hónapokig csak bezsélgetni, ha látja hogy nem vagyok valami könnyűvérű és valószínűleg nem tudunk találkozni. Nem akarom hosszan taglalni, akik olvasták egy korábbi kérdésem ismerős is lehet nekik a sztori. A fiú muszlim, jelenleg Olaszországban él egyedül (barátaival, nemrég költözött oda, eddig közel volt a családjához) és "súlyosbító tényező", hogy lejárt a vízuma, így jelenleg papírok nélkül vár menkült dokumentumokra. Nagyon őszintén elmondott mindent amit kérdeztem. Egyébként leérettségizett, lediplomázott még Pakisztánban, dolgozott is, habár az elmúlt hónapokban csak a barátai adtak neki munkát. Mentségére szóljon hogy nagyon kedves, imádok vele beszélgetni és mindig ott van ha szükségem van rá. Nagyon jól megértjük egymást. A vallása nem jelent semmit, azt mondja hogy nem tartja a szokásait, nekik nem lehet több feleségük, már 4 éve Európában él, annyi a különbség hogy nem eszik sertést. Egy dolgot nem szeret bennem, azt, hogy túlságosan befolyásol a családom és hogy nem szeretnék kimenni hozzá. (Amúgy sem tudnék, mert még nem vagyok 18.) Pedig ő többet szeretne csak beszélgetésnél, többet érez irántam. Tudom hogy még fiatal vagyok és "könnyen átverhető", még nem is volt ezelőtt pasim, de szeretem ezt a fiút :( És ő is látja hogy én nem adom meg könnyen magam, nem csak játszadozik. Szóval ti mit gondoltok erről az őrültségről? Tudom hogy sok rosszat írtam róla, de a jó dolgok többségben vannak, legalábbis a mérlegen az a nehezebb oldal. A szüleim nem nagyon tolerálják, viszont ez a fiú nagyon rendes, és sokan mondják hogy a kor nem számít. Mi van ha nekem Ő a nagy Ő? Nem hiszem hogy velem lenne ilyen sok idő után is, és nemhiszem hogy a 18. szülinapomra vár. Szóval én elutasítottam, de legszívesebben kimennék hozzá, csak félek mit gondolna a környezetem. Szerintetek is csak pedofil és egy hatalmas hazugsággyár lenne? Vagy kockáztassak? De ha elszúrom még csak 16 vagyok és akkor gáz van :/ Vélemények? Felejtés vagy mégérné? (A felejtést már próbáltam, nem megy, volt amikor nem beszéltünk jó sokáig, de akkor is visszajött hogy hiányzok neki, úgyhogy a felejtés elég kilátástalannak tűnik.)

2013. aug. 10. 16:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hosszú leírásért... :/
2013. aug. 10. 16:34
 2/75 anonim ***** válasza:
Te vagy a jóban rosszban Orsija?
2013. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 A kérdező kommentje:
Nem :D A helyzet sajnos annál sokkal rosszabb :/
2013. aug. 10. 16:37
 4/75 A kérdező kommentje:
De már mások is véltek felfedezni hasonlóságot...
2013. aug. 10. 16:38
 5/75 anonim ***** válasza:
64%

Most komolyan.

Rengeteg rendes,normális,helyes magyar fiú van és te össze akarsz állni egy ennyivel idősebb arab menekülttel?

Teljesen más kultúra mint a miénk.

Valószínűleg nem is tekint magával egyenrangúnak mint naiv,fiatal kis magyar lányt.

2013. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom, de egyet kell értsek az előttem hozzászólóval. Most még szépnek tűnik a dolog, de ahogy kimennél vele ez megváltozna, amit persze ő nem mondana el neked. Beszélgettem már arab férfiakkal őszintén ilyenekről, hogy hogyan találnak feleséget és milyen a kultúrájuk és néhány dolog elég visszataszító volt....
2013. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már kimenj hozzá, ő a férfi, ha akar tőled valami komolyat, jöjjön el ő hozzád. 16 évesen egy idegen(ráadásul muszlim) karjaiba rohanni nagyon veszélyes.
2013. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
84%

Esetleg meg az is lehet, csak addig tenne neked a szepet, amig betoltod a 18-at, hazassag-->allampolgarsag. Es azzal mar mehet ahova akar szinte. Afrikai negerek is ezt csinaljak.


Egyebkent nem tudom feltunt-e, hogy ezzel pont o akar teged befolyasolni? ("Egy dolgot nem szeret bennem, azt, hogy túlságosan befolyásol a családom").


Naiv vagy kislany, de nagyon, felejtsd el amig megteheted, es meg nem keso.

2013. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
88%

Ha sikerül elvennie megoldva a papírok. Erre megy ki.

Ha áttérsz a hitére és kitérnél, a saját törvényeik szerint joguk van megölni.

2013. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
Olaszországból meg amúgy is kifogják rakni, amúgy is idegesek a bevándorlókra (ahogy a franciák, spanyolok, görögök)
2013. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!