Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, negatívan befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, negatívan befolyásol titket, ha egy srácnak "gáz" hobbija van?

Figyelt kérdés
Pl. ha szabadidejében terepasztalt épít.
2013. aug. 10. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz az, de attól függ, hogy milyen terepasztalt építesz. Szerintem egy csaj sem fog megszólni érte, nekem is hülye hobbijaim vannak (pl. gyógynövénykertem van stb.)


17F

2013. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A vasúti közlekedést modellezem... :D
2013. aug. 10. 22:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon komoly dolog. Rengeteg dologhoz kell érteni. Gratulálok. Szívesen megnézném.
2013. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

az de laza :D

lány vagyok...

szerintem az nem gáz :)

sőt érdekes, egyedi...

2013. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az Sanyi? :D
2013. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

És?

Az szerintem sokkal gázabb lenne,ha barbikkal játszanál..:D

Meg szerintem ez nem is gáz hobbi:/

Legalább valami értelmeset is csinálsz szabadidődben nem csak a gép előtt ülsz:)

Mellesleg a pasival járok majd és nem a hobbijával szóval felőlem szabadidejében mindenki azt csinál amit szeretne:)

16/l

2013. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Nem vagyok Sanyi. :D

2013. aug. 10. 22:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Sztem se gáz.....sőt! Azt hittem szabadidős foglalkozás pukiverseny vagy hasonló. Csak akkor gáz ha a barátnődet mindig a hobbidért mellőzöd. Ha az én páromnak lenne a hobbija és engedné még segítenék is neki.
2013. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez mióta gáz hobbi? Semmi gond nincs vele, sőt számomra kimondottan imponáló, ha tud valamiért lelkesedni. :) Ráadásul a terepasztalok szépek és jópofák tudnak lenni, hogy lány létemre még én is szívesen elnézegetem őket. :)


19/l

2013. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz szerintem. Én brutálisabb hobbival vagyok megáldva, és nem is igazán szoktam elmondani a csajoknak... :D

(minden emberben keresem a hazugságot... (és a hazugság okát) az élete célját, motivációját, és erre minden lehetséges eszközt felhasználok. Kínos helyzetek, témák, nonverbális jelek, stb. Szóval amolyan "elemzően" tekintek mindenkire, és ezt, ha tudnák az elején, nem is mernének velem beszélgetni, mert hamar "beléjük látok".

A te hobbid egészséges! :) 22f

2013. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!