Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hetente 1x böjtölök a hitem...

Hetente 1x böjtölök a hitem miatt, ezt mindenképp meg szeretném tartani. befolyásol vmit negatívan?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra a napra jon ki a feherje nap, akkor is meg tudod oldani, mert nem csak hust lehet enni azon a napon sem, hanem pl. tojast, tejtermekeket.


Szerintem teljesen rendben leszel.


Sok sikert!!!


En is mostanaban kezdem majd.

2008. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A böjt alatt 0 kaját értettem! köszi
2008. ápr. 1. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egész életemben böjtölök, vega vagyok! Fehérje napokon a húst, vagy tojással, vagy sajttal helyettesítem, ezekből is remek ételeket lehet készíteni. Így is szépen mennek le a kilók! Szóval hajrá!
2008. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, most látom csak a válaszod, hogy a böjt alatt mit is értesz! (0 kaja)


Én nem bírnám ki! :)

2008. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hetente egy napon 0 kaja, és emellett diétázni szeretnél??? Biztosan szükséged van fogyókúrára?
2008. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:-))) köszi. ne aggódj! a heti 1 nap böjtöl, amit már jan óta csinálok nem fogytam és nem is ez volt a cél.

ma kezdem és 12 kg min rajtam van!

2008. ápr. 3. 07:18
 7/9 anonim ***** válasza:
A heti böjtnapod legyen a víznap. Az nem baj ha nem csak havi egyszer, hanem heti egyszer tartod. Csak gyüminap után legyen. Legalábbis ha mindegy melyik nap böjtölsz. Vagy meg van szabva, hogy melyik nap tedd?
2008. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
egy bnőmmel böjtölök, magunknak szabtuk meg a szerdát.
2008. ápr. 5. 09:46
 9/9 anonim válasza:
Milyen vallású vagy?
2011. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!